enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Kilo Düşüncesi

Erkeklerin Kilo Düşüncesi
A+
A-

Kadınların kiloya ne kadar önem verdiklerini bilmeyen yoktur. Adeta kilolarıyla savaş halindedirler. 1, 2, 3 vs kiloların değil gramların bile ayrıntılı hesabını düşünen kadınlar vardır. Sürekli rejim, spor, diyet uğraşıp dururlar. Kilo almamak için yemek yemez, anne olmaktan bile kaçarlar. Evet kadınlar kilo konusunda bu kadar hassas ve dikkatli davranırlar. Peki ya erkekler? Erkeklerde kadınlar kadar onların kilolarına dikkat ediyor mudur ne dersiniz? Evet erkeklerde kadınlar kadar onların kilolarına oldukça dikkat ediyorlar.

Erkeklerin kadınlarda ilk baktıkları konunun fizik olduğunu bilmeyen yoktur. Erkekler için öncelikle yanlarında ki kadının fiziği, dış görünüşü çok önemlidir. Bu yüzden de kilolu kadınları pek fazla tercih etmiyorlar. Aslında güzellik bile kriter olmuyor erkekler için. Eğer zayıf ama normal bir güzelliğiniz varsa kilolu ama çok güzel bir kadından daha önce tercih edilirsiniz. Anlaşılacağı gibi yani erkekler fazla kilolu kadınları tercih etmiyorlar.

Erkeklere göre aslında çok aşırı cılız olan kadınlarında pek şansı yoktu. Çünkü erkekler ne çok fazla kilolu ne de çok zayıf olan kadınlara dikkat etmiyorlar. Onlar için normal kiloda ve güzelliklerini koruyacakları halleri önemlidir. Çünkü erkekler ilk önce kadında fiziğe ve güzelliğe bakar. Eğer ince belli dolgun vücutlu iseniz yani genel tabirde 90 60 90 iseniz en ideal kişi sizsiniz.

Bunlarla beraber aslında erkekler yanında ki kadının kendisinin de kilosundan memnun olmasını isterler. Çünkü kadınlarda ki kilo takıntısı zamanla ilişkileri içerisinde sorun olmaya başlayan bir çok çift olmuştur. Bu yüzden erkekler orta nokta da olunmasını daha fazla tercih ediyorlar ki en doğrusu da budur.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica