Kadın.Net

Erkekler Sarılmayı Sever!

Erkekler Sarılmayı Sever!

Daima sert görünüşlü ve seksi seven varlıklar olarak bilinen erkeklerin aslında kadınlardan daha çok duygusal yanlarının olduğu ortaya çıktı. Duygusal ve sarılmaktan hoşlanan kadınlar olarak bilindiği gerçeğini ABD’deki Archives of Sexual Behaviour’da yayınlanan ve yapılan araştırma sonucu ortaya çıkan erkekler kadınlardan daha fazla sarılmaya düşkün oldukları gerçeği gün yüzüne çıktı.
Kendilerini olduğundan farklı göstermeye çalışan erkekler sadece seks düşündüklerini duygusal yanlarını kapatarak ortaya çıkarmaya çalıştıklarını ortaya koydu. Erkekler sık sık öpüşme ve sarılmanın daha önemli oluğunu ve ilişkide bunların verdiği keyfi seks’ten almadıklarını gösterdi. İlişkiden alınan hazzın en önemli noktası olan sarılma erkekler tarafından mutluluğun kaynağı olduğunu yapılan araştırma çok iyi bir şekilde ortaya koydu.
Sert görünmeye çalışan erkekler rahat olun bırakın kasılmayı kadınlara teslim olmaktan korkmayın duygularınızı bir ömür saklamak zor olacak. Kadınların duygusal yaklaşımlardan hoşlandığı gerçeği tamamen bu araştırma ile yıkılmış oldu. Kadınlardan daha fazla erkekler bir ilişkide cinsellikten önce duygusal bağlılık iletişim olduğu ortaya koyuldu.
Bu durumda kadınlara düşen cinsellikle etkilemeye çalışmakla birlikte duygusal yakınlık kurmakta da özen göstermeleri gereklidir. Bir erkeği rahatlatmak için onun başını dizlerinizin üstüne alın yada göğsünüzde uyurken saçlarını okşayın ama seksi olarak değil bu kez şefkatle sevin ama bunun  dozunu çok iyi ayarlamak gereklidir annesi gibi davranmayın sakın ona yakın olduğunuzu sevgili, aşık, arkadaş yakınlığı gösterin.
Sarılmayı seven erkekler

Bunu ara sıra yapmalısınız dişiliğinizin önüne geçirmeden sevişme sonralarında yapabilirsiniz. Stresli gördüğünüzde soru sormayın sarılın ve ona her koşulda yanında olduğunuzu gösterin. Size anlatması için ısrar etmeyin sarılın ve her koşulda yanında olduğunuzu gösterin bir erkeği özelliklede sarılamayı herşeyden önde tutan bir erkeği bu şekilde de kendinize daha fazla bağlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica