Kadın.Net

Öpücüklerin Anlamlarını Biliyor Musunuz?

Öpücüklerin Anlamlarını Biliyor Musunuz?

Herkes sevgilini birçok kez öpmüştür. Gerek yanağından, gerek dudağından, gerekse farklı birçok yerinden öpmüştür. İlk başlarda çok normal gelebilir bu size ancak erkeklerin bu öpücüklerinin altında hiç bilmediğiniz anlamlar olduğunu öğrenmek ister misiniz? Bu öpücüklerle size ne mesajlar verdiğini gelin beraber öğrenelim.
Hemen her erkek sevgilisinin anlından öpmüştür çoğu kez. Peki hiç dikkat ettiniz mi sizi hangi zamanlarda alnınızdan öptü ve ne şekilde öptü hiç düşündünüz mü? Biz söyleyelim o zaman eğer sevgiliniz sizi alnınızdan öptüyse bu size karsı sadakatini ve bağlılığını gösteren bir işarettir. Aynı zamanda size onun yanında güvende olduğunuzu ve sizi koruduğunu gösteren bir işarettir.
Öpüşme
Sizin anlamadığınız ancak erkeklerin verdiği bir diğer mesajda sizi istiyor olmasıdır. Eğer sevgiliniz elinizden öpüyorsa, hatta elinizden öperken gözlerinize bakıyorsa bu sizi istediği yani sizinle sevişmek istediği anlamına gelir. Bunu size direk söyleyerek değil gözleriyle işaret ederek anlatmak istemiş olacaktır. Ayrıca elinizden öpmesi sizin ona ne kadar çekici geldiğinizin de bir göstergesidir. Aslında elinizden öpmesinin bir manası daha var oda size duyduğu sevgi  ve saygının işaretidir. Durumuna göre artık ne istediğini siz anlayın 😉
Eğer sevgiliniz sizi bir anda yanağınızdan öptüyse bu size olan sevgisinin dışa vurmuş bir halidir. Yanınızdayken size hayranlıkla bakarken içten içe yaşadığı sevgiyi bu şekilde dışa vururlar. Bu aslında size ihtiyacı olduğunun da bir işaretidir. Sizi çok seviyor ya da sizi çok özlemiş olması ona bu hareketi yaptırıp hem kendini huzurlu hissedip hem de sizin karşılığınızı bekletiyor olacaktır.
Çoğu erkek ben özür dilemem demiştir sevgilisine . ancak bunu size çaktırmadan sizden özür diler erkekler. Aranızda bir sorun ve gerginlik varken gelip omzunuzdan sizi öpüyorsa ve sıkıca tutuyorsa bu onun pişman olduğunu ve sizi kaçırmak istemediğini işaret eder.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica