Kadın.Net

Hoşlanan Kadının İşaretleri!

Hoşlanan Kadının İşaretleri!

Hoşlanan Kadının İşaretleri!
Eğer bir kadın sizden hoşlanıyorsa bu kadının hareketlerinden bunu anlamanız çok kolaydır. İlk olarak sizinle sürekli göz temasında bulunacaktır bu kadın. Size uzun uzun bir şeyler anlatıp sürekli sizin dikkatinizi çekmek isteyip dinlemenizi sağlayacaktır. Ayrıca size bir şeyler anlatırken sürekli el temasında bulunuyorsa  bu kadın sizden oldukça hoşlanıyor demektir. Bunun zamanla oluştuğunu görmek çok basittir. İlk başta konuşamaz sadece gülümser, daha sonra her fırsatı değerlendirip konuşmaya ve göz teması kurmaya çalışır, son olarak eğer sizden de bir şeyler kaptıysa fiziksel temas için cesaret alır.
Bazı kadınlar çok hoşlanır ancak çok utangaç oldukları için size kendisini ifade edemezler. Bunun içinde sizinle vücut dilini sokar araya. Nasıl bir ifadedir bu diyebilirsiniz. Anlattıklarınıza sürekli gülüyorsa, sizi dinlerken gözlerinizin içine bakıyorsa ve sürekli göz temasında bulunuyorsa, utandığını ve çekindiğini sorduğunuz sorulara cevap verirken kızarıyorsa buradan anlayabilirsiniz.
Sürekli, karşılaştığınız bir kadın vardır ve siz bunu tesadüf olarak düşünüyorsunuz. Ancak bu tesadüf değil sizinle bir araya gelebilmek için, saniyelerle bile olsa sizi görebilmek için fırsatlar yaratarak çevrenizde olmaya çalışan bir kadındır. Bu tesadüf değil bilerek ve isteyerek hatta bundan zevk ve mutluluk alınarak yapılan şeylerdir. Düşünün sinemada karşınızda, yemek yediğiniz restoran da karşınızda, sizin takıldığınız gece kulübünde karşınızda. Bu size tesadüf gibi gelebilir hatta hoş bile gelebilir ancak bu size yapılmış tatlı bir oyundur.
Sürekli göz hapsinde olduğunuzu fark ettiniz mi hiç? Dalgınlık ya da birine benzetildiğinizi düşünebilirsiniz ancak bu bakışlar kasıtlı yapılan bakışlardır. Sizin hal ve hareketlerini hatta abartarak suratınızda ki en ufak bir lekenin yerini ezberlercesine bakılan bakışlardır. Eğer bir kadın sürekli olarak karşı cinsine bakıyorsa yada istem dışı da olsa bakışlarını ondan alamıyor ise bu ondan son derece hoşlandığını gösterir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica