Kadın.Net

Burcuna Göre Kaynana

Burcuna Göre Kaynana

Aşık oldunuz ve ilerleyen ilişkinizde evlilik kararı alarak bir hayat kurmaya karar verdiniz. En önemli detaydır kayınvaldeler. Hayatınıza bakışıyla müdahale edebilme yeteneğine sahiptirler. Onların burçlarını bilerek az çok karakterini çözün ve nasıl kayınvalde olduklarını bilerek daha dikkatli yaklaşın.
Burcuna göre kaynana
 
Koç
Koç burcunda olan kayınvaldeler oldukça inatçıdırlar. Sakın küstürmeyin tekrar kazanması  zordur. Kendinizi sevdiremezde sizden hoşlanmazsa fikri kolay değişmez ve hayatınızı karartabilir. Çevrelerinde çok sevilen olsalar bile gelin veya damatlarını sevmedikleri zaman kimse durumu değiştiremez.

Boğa

Boğa burcu kayınvaldeler saygısızlıktan hoşlanmazlar ve çocuklarına karşı fazlasıyla koruyucudurlar. Gelin ve damatlarına karşı mesafelidirler ve kolay eleştirebilirler.

İkizler

İkizler burcu aslında oldukça sakin bir yapıya sahip olsalarda dengesiz anlarında bir anda çok sinirli davranabilirler. Çok zeki olan ikizler burcu gelin ve damatlarına ilginç süprizler yapmayı severler.
Yengeç
Yengeç burcu insanı ailesine düşkün olurlar ve bu yüzden yeni katılan gelin ve damatlara kolay ısınmazlar. Kolay fikir değiştirmeyen bu burç yapılan hataları da unutmazlar. Ailesinin üyesi olan gelin ve damatlarını her zaman çok korurlar.
Aslan
Aslan burcu kayınvaldeleri en çekinilecek kayınvaldelerden birisidir.Sinirlendiği zaman sinirini hemen belli eden aslan burcu kayınvaldeleri sinirli anında çok zor affeder. Her konuda fikri olan aslan burcu kayınvaldeleri isteklerinin ön planda olmasını isterler.

Başak

Başak burçları oldukça samimi olurlar. Başak burcu kayınvaldesi samimi olmaktan mutluluk duyar. Alıngan yapıda olan başaklar çabuk kırılsalarda karşı tarafı kıracak eleştiriden geri durmazlar.

Terazi

Duygusal ve iyi kalpli terazi burcundaki kayınvaldeler oldukça iyi kalplidirler.İdeal bir kaynana olan terazi burcu gelin ve damatlarına anlayışlı ve yumuşak davranılar.
Akrep

Tehlikeli kayınvaldelerden birisi de akrep burcudur. Sağı solu belli olmayan akrep burcu kayınvaldeler size karşı çok iyiyken bir anda farklı olabilirler.

Yay

Yay burcunda kayınvaldeler en ideal kayınvaldelerdir. Çocuklarına çok düşkün olan kayınvaldeler gelin ve damadı sevmesede belli etmezler.
Oğlak
Oğlak burcu kayınvaldeler çok fazla detaycı oldukları için herşeye karışabilirler. Şüpheci yapıları vardır. Çocuklarına düşkün olan oğlaklar karşı tarafın her hareketini inceler ve yanlış bir davranışı unutmazlar.
Kova
Herkeze güvenmeyen kova burçları kayınvalde oluncada farklı olmayacaktır ve ilk başlarda şüpheli eleştirsel yaklaşabilirler. Herşeyi çok iyi bildiklerini düşünen kovalar kolay kayınvaldeler değillerdir. Gelin ve damadını severse iyi davranır ama asla çok samimi olmazlar.

Balık

Balık burcu kayıncaldeler duygusallık yaşamak için an gözetirler ve melankolik yapıları gereği en ufacık şeye kırılıp ağlayabilirler. Balık burcu kayınvaldelergelin ve damatlarına çok çabuk ısınır ve severler.
 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica