Kadın.Net

İkizler Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

İkizler Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

İkizler burcu erkeği ile tanştınız ve henüz aşk başlamadan siz burcunu öğrendiniz sakın arkanıza bile bakmadan kaçın tabi böyle bişey değil öcü gibi bakmayı bırakmak gerekir İkizler erkeğine. Her ne kadar kıvrak zekaya sahip olsalarda bir Kova burcu kadınına karşı gelemez. İkizler burcu hava gurubu olduğu için anlaşabileceği tek burç Kova burcu kadınıdır. Bunun dışında diğer burçlardan Terazi burcuda hava gurubundan olduğundan İkizler erkeği ile anlaşabilir. İkizler burcunun dengesi olan yapısı Kova burcu ile birbirini tamamlar. Her iki burçta özgürlüğüne son derece düşkün olmasından dolayı birbirlerinin yaşam alanlarına saygı duymasını bilirler.

İkizler Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı Nasıldır?

İkizler Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı
İkizler burcu erkeği sır küpü gibi davranmayı sever bu durumda karşısındaki partneri onu aldatıyor ve birşeyler saklıyor diye düşünebilir oysa bir İkizler erkeği ortada hiç bir durum olmasada sır küpü gibi görünmeyi çok sever. İkizler burcu erkeğinin havai ve değişken yapısı onu kolay lokma gibi göstersede ikizler burcu erkeği oldukça zor elde edilen ve özelliklede elde tutulması zor olan bir burçtur. İkizler erkeği ile birliktlik yaşıyorsanı mutlaka kıvrak bir zekaya sahip olup onu zekanızla vurmalısınız. İkizler erkeği yanında boş boş konuşan kadınlara tahammül edemez ve onun yanından uzaklaşmak ister.
İkizler erkeği için söyleyen kıskançlık nedir bilmez duygusuna kaybetme korkusu verdiğiniz zaman bir ikizler erkeği de oldukça maço ve kıskanıp ortalığı dağıtan bir erkek olabilmektedir. İkizler erkeği bazı manevi değerleri yok gibi görünsede aile hayatına çok fazla önem verir. Sevdiği ve her dakika yenilikçi bir kadınla bir ömür geçirmek ister. Kıskanç olmayan ikizler erkeği sevdiği zaman bir pantere de dönüşmesini iyi bilir. Önemli olan İkizler erkeğinin içindeki o ateşi yakmanızdır. İkizler burcu erkeği Kova burcunda olan bir kadınla bir ömür yaşayabilir. En uyumlu olduğu burç Kova burcu kadınıdır. Kova burcu kadını kıvrak zekasıyla ikizler erkeğini elinde tutmasını çok iyi bilir. Zeki olan Kova kadını hata yapıp İkizleri uzaklaştırdığı zaman kıvrak zekasıyla onu geri döndürmesini çok iyi bilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica