Kadın.Net

Boğa Erkeğini Etkilemenin Yolları

Boğa Erkeğini Etkilemenin Yolları

Boğa erkeğini etkilemek için güzellik şarttır. Boğa burcu erkeği bir kadında gösterişli bir güzellik arar. İlk olarak gözüne hitap edip birinci adımı geçerseniz sonsuza kadar size sadık ve aşık bir eş olur. Boğa burcu erkeği tatı sözler duymayı çok sever ve güzel sözlerden sonra kedi gibi yanaşır. Sokulmaktan hoşlanan Boğa erkeği aşık ve sadık bir eş olarak hayatınızın sonuna kadar mutlu etmesini bilir. Boğa burcu erkeğinin en kötü özelliğı boğazına çok aşırı düşkün olmasıdır.
Boğa Erkeğini Etkilemenin Yolları
Onu mutlu etmek istiyorsanız karnını doyurmanızı özelliklede lezettli yemekler yapmanızı bekler. Boğa erkeği eşine sadık ve bağlı bir eş olsada netice erkek olduğunu unutmayıp elde tutmak içinde bazı çabalar göstermek gereklidir. Bir kadın Boğa burcu erkeğini bakımlı ve gösterişli dış görünüşüyle etkilemeli ve bunu elde ettikten sonrada devam ettirmeli. En önemli elde tutma tekniği ise onun karnını sonuna kadar doyurmak. Yani bir Boğa erkeğinin hem karnını hem gözünü doyurmanız ona iyi bir eş olmanız için yeterli olacaktır. Genellikle sakin bir yapısı olan Boğa kolay kolay sinirlenmez kendi çizdiği kurallar çerçevesinde iş hayatını yürütür.
Boğa burcu erkeğinin size gelmesini beklemeden peşinden gidin ve misafir perverliğini görü. Boğa birinin peşinden koşmayı değil koşulmasını sever. Boğa burcu erkeğinin işine karışılması onun kötü yüzünün ortaya çıkmasına neden olur.
Boğa burcu erkeği ideal bir eş olabilir. İyi bir aile babası iyi bir eş akrabalara iyi bir damat olur. Boğa erkeğinin gözü ve karnı doyduğu sürece dışarıda hiçbir mutluluk aramaz. Boğa burcu bir kadına aşık olduktan sonra son derece sadık olmasınıda iyi bilir. Sizi biraz peşinden koşturup yormuş olsada bunu ilerleyen zamanlarda en güzel şekilde telafi edecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica