Kadın.Net

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Sizlere başak burcu erkeği ve aşk hayatı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Başak burcu erkeğinin öne çıkan özelliği ayrıntılılara önem vermesi, çalışkan ve dürüst olmasıdır. Gizemli yanlarının keşfedilmesi onlarda büyük keyif yaratırken kadınlar tarafından yönlendirmekten de çok hoşlanırlar. Başak erkeği çok romantik değildir. Büyüleyici sözler söylemese de ağzından çıkan bütün sözlere güvenebilirsiniz çünkü gerçektir. Size asla yalan söylemez. Sözlerine itimat edebilirsiniz. Bu burcun erkeğinin bir diğer özelliği de kimseyi yarı yolda bırakmaması. Eğer bir başak erkeği ile beraberseniz terk edilme kaygısı yaşamanıza gerek yok. Çünkü bu burcun erkeği sevdiğini asla yarı yolda bırakıp terk etmez.
Başak Burcu Erkeği Aşk Hayatı
Maceracı bir ruha sahip değildir. Bu yüzden ilişkilerinde huzur ve düzen arar. Günü birlik geçici ilişkiler ona göre değildir. Entelektüel bir bakış açısına sahiptir. Sizi sık sık eleştirebilir. Ancak sakın alınmayın. Çünkü bu aslında sizdeki potansiyeli harekete geçirmek için onun uyguladığı bir taktiktir. Bazen sizi umursamaz gözükebilir. Ancak ona hissettiklerinizi açık ve net bir şekilde ifade etmeniz ve ona karşı dürüst olmanız onun bu yönünü yumuşatacaktır. Bu durum aynı zamanda aranızdaki iletişimin güçlü olmasını da sağlayacaktır. Başak burcu erkeğinin bir diğer özelliği de aşırı tutumlu olması. Hatta bu durum bazen sizin için sıkıcı olabilir. İhtiyaç halinde para harcamayı severler. Lüksüne ve pahalı hediyelere düşkün ve para harcamayı çok seven kadınlar bu burcun erkeğinden uzak durmalıdır çünkü bu durum canınızı sıkabilir.
Aşık olduğu kadında aradığı en önemli özellik güvendir. Bunun yanında sevdiği kadının iyi bir sevgili ya da eş olmadan önce en önemli dostu ve sırdaşı olmasını ister. İlişkilerinde ayrıntıya önem verir. Hele sevdiği kadınla evlilik hayali kuruyorsa her şeyi en ince detayına kadar hesaplar. Bazen mesafelidir. Hatta bazı kadınlar tarafından soğuk ve kendini beğenmiş olarak görülebilirler. Bu durum onun güven duygusuna fazla önem vermesinden kaynaklanır. Duygusal bir yapıya sahiptir. Maddi konularda sıkıntı yaşamayı sevmezler bu durum biraz cimriye kaçmalarına neden olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica