Kadın.Net

Akrep Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Akrep Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Bu burcun erkeğinin öne çıkan karakteristik özelliği detaycı oluşu ve iyi bir analiz yeteneğine sahip oluşudur. Onun gözünden hiçbir şey kaçmayacağı için yalan söylemeye ve ondan bir şey gizlemeye kalmayın sakın. Ona karşı duygularınızı ve düşüncelerinizi ortaya koyarken dürüst olmalısınız.  Bir kadından her an sevgi ve ilgi bekler. Bu sebeple ona olan ilginizi ve sevginizi her daim belli etmelisiniz. Sevdiğini sadıktır ve bunu ilişkinin olmazsa olmazı sayar. Bu sebeple hata kabul etmez. Sizi affetse bile bunu sık sık yüzünüze vurmaktan çekinmez. Kendisine aşırı derecede güvenir.
Akrep Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı
Bu yüzden onu ukala olarak yorumlayabilirsiniz. İnatçı ve dediğim dedik bir yapıya sahip olan akrep erkeği, onun söylediğinin tersini iddia etseniz bile eninde sonunda muhakkak onun dediği olur. Biraz çapkın olduğu söylenebilir. Değişik aşklara ve heyecanlara açık olan akrep erkeği aşksız yapamaz. Tam bir aşk erkeği olan akrep erkeklerinin yanında her an bir kadın görmek mümkündür. Çok sayıda ve farklı kişilerle ilişki yaşayabilir. Bu durum onun farklı arayışlar içinde olmasından kaynaklanır. Bir kadından hoşlandığında onu elde etmek için elinden geleni yapar. Kimi zaman bir kahraman kimi zaman romantik bir erkek kimi zaman da ateşli ve tutkulu bir erkeğe dönüşebilir. İlişkide baskın tarafın kendisi olmasını ister. Her zaman yöneten ve lider olmalıdır. Asla boyun eğmez ve kadının boyunduruğu altına girmez.
Kıskanç bir yapıya sahiptir. Sevdiği kadını çok kıskansa da aynı zamanda onun her zaman bakımlı olmasını ve dikkat çekmesini ister. Herkesin beğenisini kazanan bir kadına sahip olmak onun için gurur kaynağıdır. Onun kıskançlıkları başta sizin hoşunuza gitse de bazen sizi bunaltacak derecede sizi sıkabilir. Hayatının aşkını bulduğunda onu mutlu etmek için elinden geleni yapabilir. Bu nedenle aile hayatı ve çocuklar onun için çok önemlidir. Ayrıca bu akrep erkeleri tutkulu bir aşık olduğundan aşkını dolu dolu yaşamak ister. Sevgi dolu, evine düşkün iyi aile babası olurlar ve bunun için çaba gösterirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica