enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Genç Sevgiliyi Elde Etme Yolları

Genç Sevgiliyi Elde Etme Yolları
A+
A-

Uzun zamandır sevgiliniz yoktu ancak şuanda bir sevgiliye sahipsiniz ve mutlusunuz. Ne var ki bununla beraber bulduğunuz sevgiliniz sizden küçükse ve onu kaybetmekten korkuyorsanız korkulu rüyaların ve kabusların başladığını kabul etmek zorundasınız. Sevgiliniz sizden oldukça genç ise onu dışarıya karşı çok iyi korumalısınız yoksa elinizden uçup gidebilir.buna dikkat etmelisiniz. Size önereceğimiz altın maddeleri denerseniz sevgilinizi asla elinizden kaçırmayacaksınız.
İlk olarak sevgilinize onu ne kadar beğendiğinizi ve hayranlığınızı söylemekle başlayın asla bunu söylemekten çekinmeyin ve korkmayın. Bunları duymak ona çok iyi gelecektir. Ayrıca sevgilinize vazgeçilmek bir insan olduğunu ve onunla ilgili mutlu edecek düşüncelerinizi belirtin. Sevgilinizin kişiliğinde, görünüşünde, gelecek hedeflerinde beğendiğiniz yönleri açıkça söyleyin. Her kadın beğenilmeyi ve yüceltilmeyi ister.
Genç Sevgiliyi Elde Etme Yolları
Eğer sevgiliniz sizden oldukça küçükse sizin geçtiğiniz yaşlardan daha geçmemiştir ve bunun içindir ki hayata ve çevreye karşı henüz keşfetme durumundadır. Ona sizinle keyifli ve unutamayacağı anlar yaşatın ki sizinle her adımda yeni şeyleri zevkle öğreneceğini bilsin. Mesela ata bindirin onu ya da çok hayal ettiği bir şeyi yapın. Sizden bunları görürse eğer bir sonra ki sefer kendisi sizinle vakit geçirmek için can atacaktır.
Ona önemsediğinizi fark ettirin. Bir düşünün her kadın konuşma sırasında karşı cinse belli etmeden istek dünyasının kapılarını açar. Eğer bu fırsatları kollarsanız bu onun için daha etkili olacaktır. Onun söylediklerini o sizden istemeden hatta anladığınız yerde konuyu dağıtıp sonra karşısına sürpriz yaparcasına çıkarın. Onu oldukça etkilemeye çalışın.
Sevgilinizi gerçekten önemsediğinizi ve hayatınızın her noktasına dahil ettiğinizi göstermek için onu arkadaş çevrenizle tanıştırın ve onun her alanda yanınızda olduğunu hissettirin. Kendisinden daha ileride olan gerek yaş gerek iş, kariyer vs alanlardaki insanlarla toplanma konusunda her defasında daha istekli olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica