enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadın Severse Ne Yapar?

Kadın Severse Ne Yapar?
A+
A-

Kadın Severse Ne Yapar

Aşk denilince, sevgi denilince kadın ve erkek ayrımı ortaya çıkar. Kadınlar erkeklere göre daha çok bağlanıp, daha çok önem verip aşkın üzerine düşerler. Çoğu erkeğin aradığı, bir kadının kendileri için kesinlikle sıcak duygular beslediğini gösteren birkaç net işarettir. Kadınlar ise karşılıksız sevip mutlu olacak kadar fedakar davranabilirler aşk konusunda. Haberiniz olmadan severler sizi yıllarca. Korkarlar yaklaşmaya kıyamazlar dokunmaya.
Kadınlar çok hassas insanlardır. Çok severler ancak kimi zaman sevdiklerini söyleyemezler onun yanında mutlu olacağı halde uzakta olup mutlu olmayı tercih ederler. Çünkü yakın olmak kimi zaman onlara huzursuzluk verir. Kim bilir belki duygularını öğrendiğiniz zaman ondan uzak duracağınızı düşünüyordur belki de yaklaşınca aşkın, sevginin büyüsünün bozulacağından korkuyordur. Kadın bu işte aşk bu işte ona göre. Bir kadının size olan hisselerini ölçebileceğiniz bir yöntem söyleyelim mi? Eğer sizinleyken huzursuz ise ancak başkalarının yanında daha rahatsa o zaman bu kadın aşıktır.
Eğer karşınızda sizi kıskanan bir kadın varsa bu size aşıktır. Evet yapıları gereği kadınlar kıskançtır ancak bu sevdikleri, hoşlandıkları erkek olunca iş daha da zor ve karmaşık olur. Sizin bir kadınla ilgilenmenize gerek yok eğer sizinle ilgilenen başka bir kadını fark ettiyse burada kıskançlık kokusunu çok rahat alabilirsiniz. Böyle bir şeyi fark ettiniz ama yine de sizden hoşlandığından emin olamıyor musunuz? O zaman bir de siz başka kadınlarla şakalaşıp sohbet etmeyi deneyin görün bakın olanları.
Bir kadın sizi seviyorsa eğer ona değer verin ve sahip çıkın. Aşk kolaydır demekle değil aşık olanın sizin için ne ifade ettiğiyle ilgilenmek gerekir. Kadınlar severse zaten b8unu belli eder ve arkasında durur. Eğer siz bu aşka gerçekten değer verir kabullenirseniz bütün bunlar sonucunda gerçek aşk sizi bekliyor demektir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica