enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İlk Görüşte Aşk Mümkün Mü?

İlk Görüşte Aşk Mümkün Mü?
A+
A-

İlk Görüşte Aşk Mümkün Mü

İlk görüşte aşka inanlar vardır elbette. Erkekler de kadınlar da ilk üç saniyede karar verecek kadar ilk görüşte aşk mümkündür. Gerçekten bu mümkün olan bir durum. Hayatınızın gidişatında belki de büyük rol oynayacak olumlu bir “ilk izlenim” bırakmanın yöntemleri var.
İlk izlenimler kişiler üzerinde çok büyük etkilidir. Yerine göre kıyafet tercih etmeniz ve buna dikkat etmeniz gerekmektedir. İşe giderken normal günlük kıyafet giymek, ya da ilk buluşmada gereğinden fazla abartılı kıyafetler giymek yanlıştır.
Eğer biriyle ilk görüşmeye gidiyorsanız asla geç kalmayın. Erkek ya da kadın olmanız fark etmez geç kalmanız iyi bir izlenim vermeyecektir. Asla geç kaldığınız zaman bahaneler aramayın çünkü bilin ki karşınızda ki kişi de aynı bahaneleri biliyor. Kendinizi, buluşma yerine birkaç dakika erken gidecek şekilde ayarlayın.
Bakım iki taraf içinde çok önemlidir. Özellikle bir kadın iseniz kaşlarınız, bıyıklarınız, saçlarınız, giyiminiz çok önemlidir. Erkekler çoğu şey dikkat ederler ve bu durumda siz karşı tavır alabilirler. Erkekseniz de çok dikkat etmelisiniz kadınlar bakımsız insanlardan hoşlanmazlar ve karşı taraf üzerinde iyi izlenimler bırakmayacaksınız demektir.
İlk buluşmanız dolayısıyla kendinize pek güvenmiyorsunuz. Endişelisiniz ve korkuyorsunuz. Bu çok doğaldır. Ancak bunu karşı tarafa hissettirmeyin. Çünkü karşı tarafa iyi bir izlenim bırakmak çok önemlidir. Sadece karşınızda k kişiyle ilgilenin ve kendini düşünmeyin bu şekilde rahat olursunuz ve karşı tarafa da aynı rahatlığı hissettirmeniz çok önemlidir.
Her zaman sizlere önerilen doğal olmanızdır. Ancak söyle bir durum var ki eğer karşı tarafı etkilemek ve iyi izlenim bırakmak istiyorsanız onun karşısında neşeli olmanız onun hoşuna gidecektir. Tabi ki her insanın sorunu sıkıntısı olabilir. İlk buluşmanızda da böyle bir durumla karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz ancak her şeyin ilerisini düşünerek bu durumları yok gibi davranabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica