enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Hangi Erkek Reddedilemez?

Hangi Erkek Reddedilemez?
A+
A-

Hangi Erkek Reddedilemez
Her kadının içinde beslediği ve büyüttüğü bir erkek tipi vardır. Ne olursa olsun asla vazgeçemediği ve reddedemediği erkek tipi vardır. Her kadının kendi kişiliğine göre değişir. Araştırmalara göre en çok tercih edilen erkek tipi ise kadınları mutlu etmeyi bilen, kadına sahip çıkan ve tabi ki önemli bir mesele olan güven durumuna göre değişiyor.
Kadınlar yapıları gereği sahip çıkılmayı, korunmayı ve özen gösterilmeyi isterler. Bu durumda hayatlarına alacakları erkeklerde bu doğrultuda olacaktır. Kendisine sahip çıkan her yerde yanında olduğunu gösteren, hep elinden tutan arkasında olduğunu belli eden, eşine birey olarak saygı gösteren ve girdiği ortamda tek kendi değil eşi ile ön planda olan erkekler en çok tercih edilen erkek tipidir ve kolay kolay reddedilemez.
Kadınlar kıskanılmayı ve kıskandırmayı çok severler. Her ortamda sevgilisinin kendisini kıskanmasını ve başkalarının da ilişkilerine hayranlıkla bakıp onları kıskanmasını ister. Eğer kız arkadaşınızı bu şekilde şımartmayı seven ve onu kıskanıp, çevresini kıskandırmayı başarabiliyorsanız emin olun tercih edilen olacaksınız.
Kadınlar başarı ve zekayı çok önemserler. Erkekler de başarı ve hırs konusunda çok atılgandırlar. Eğer çok başarılı, atılgan, sözlerinin arkasında durmayı bilen, çevresi tarafından saygı duyulan bir erkek ise en çok tercih edilen erkek olacağını da çok iyi bilirler.
Sürpriz yapmayı seven erkekler kadınların çok ilgisini çeker. Bir düşünün yolda yürürken gördüğünüz bir ayakkabıya çok güzel diyorsunuz ve ertesi gün o ayakkabıyı kapınızın önünde buluyorsunuz. Böyle bir erkeği reddedebilir misiniz? Hayır böyle bir erkeği reddedemezsiniz çünkü bilinen bir gerçek var ki oda kadınların sürprizlerden hoşlandığıdır.
Kadınlar yanlarında rahat olamayan sürekli panikte bulunan erkekleri istemezler yanında. Çünkü kendilerini onların yanında güvende ve rahat hissetmek isterler. Sürekli panikte şüphede olan insanları değil ağır olan ve kendinden taviz vermeyen erkekleri reddedemezler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica