enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekleri Tanımanın Püf Noktaları

Erkekleri Tanımanın Püf Noktaları
A+
A-

Erkekleri Tanımanın Noktaları
Erkeklerin hiç kafa büyüklüğüne dikkat ettiniz mi? Erkeklerin kafalarının büyüklüğü aynı zamanda zekalarının da büyüklüğünü gösteriyor. Çoğu zaman başı büyük insanlara koca kafalı diye lakap takanda olmuştur ancak bu durum tam aksini gösteriyor. İnanmak zor gelebilir belki ama işin aslı bu.
Erkeklerin genellikle dış görünüşüne bakan kadınlar büyük burunlu erkeklere bakmazlar çekici gelmez onlara. Ancak bilinmeyen bir şey var ki eğer cinselliğe düşkün biriyseniz büyük burun aynı zaman da büyük bir cinsel organın olduğunun işaretidir.
Erkeklerin boylarının kısa yada uzu olması onların sağlık durumlarıyla ilgili bilgi verecektir size. Erkek arkadaşınızın boyu uzun olabilir belki uzun olması size daha da çekici geliyordur. Uzun boylu erkeklerde prostat kanserine yakalanma riski oldukça yüksektir ayrıca tansiyon ve kolesterol durumlarına da işaret etmektedir. Ancak uzun boylu erkekler kalp krizinden de bir o kadar uzaktırlar.
Eğer bir erkeğin yüzük parmağı diğer parmaklarından uzunsa o kişide kalp krizi riski oldukça fazladır ve dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu erkekler hem sporu severler hem de danstan bir o kadar uzaktırlar. Çünkü onların yetenekleri, yetenek alanları çok farklıdır. Ayrıca sayılarla araları çok iyidirler.
Erkeklerin bacaklarını ayırarak oturması çoğu zaman kadınlara itici gelebilir ancak kadınların bilmedikleri bir şey var ki erkeklerin böyle oturmaları cinsel yönden güç gösterisi anlamına gelmektedir. Bu şekilde oturmak onların kendilerine güvenlerinin sonsuz olduğunu ve cinsel yönden de güçlü olduklarını size anlatma işaretidir.
Saçları dökülen erkekleri genelde beğenmezsiniz. Belki erkekler kendileri de bu durumdan rahatsız oldukları olabilir. Anca her iki tarafında bilmediği bir şey var ki o da saçı dökülmüş erkeklerin yatakta çok başarılı olduğunu göstermektedir.
Erkeklerin iç çamaşırlarının onların kendilerine güvenlerine göre değiştiğini biliyor musunuz. Ayrıca bu öz güvenlerinin onların cinsel yaşamlarına da büyük etki ettiği de kesin bir gerçektir. Dar iç çamaşırı giyen erkeklerin kendilerine kaşı aşırı özgüven hissettikleri bir gerçektir. Aynı zaman da sırf beyaz iç çamaşırı giyen erkeklerin de kendilerine güvenleri tamdır. Renkli ve desenli iç çamaşırı tercih eden erkekler ise risk almaktan hoşlanan tiplerdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica