enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aslan Erkeğini Etkilemek

Aslan Erkeğini Etkilemek

İkna kabiliyeti oldukça güçlü olan Aslan erkeğine hayır demek mümkün değildir. İstediğini elde edene kadar uğraşan Aslan erkeği gözükara olmasıla bilinir ve en belirgin özelliklerindendir. Aslan erkeğinin gözü kara olması onu heran bir kavganın içine sokabilir boyuttadır. Kendisi için değil yanındakileri korumak adına gözü hiçbirşey görmeyen Aslan erkeği kısknaçlıkta tavan yapan burçlardandır.
Gözü kara olan ksıkanç bir erkek patlamaya hazır bir bomba gibi olur partneri kesinlikle Aslan erkeğini kıskandırmaktan uzak durmalıdır. Hayatınızın hatası olsun istemiyorsanız bir Aslan erkeğini başka bir erkekle kıskandırmaya çalışmayın. Gözü kara Aslan erkeği sürüsünü koruyan bir aslan gibi tozu dumana katabilir.
Aslan Erkeğini Etkilemek
Aslan Erkeğini Etkilemek
Mertliği ile bilinen Aslan erkeğinin yanında kimse aç kalmaz. Son kuruşuna kadar sevdiklerine harcayan Aslan burcu erkeğine bu konuda yapacağınız övgüler onu mutlu etmek için yeterlidir. Her insan eleştiriden hoşlanmaz ama Aslan burcu erkeği hiç hoşlanmaz ve övülmeyi çok sever. Aslan burcuna kolay teslim olmayın sizi etkilemek için bütün hünerlerini gösterecek olan Aslan erkeği rol kabiliyetinide kullanarak sizi etkilemek için günler geceler uğraşacaktır. Aslan erkeiğinin rol kabiliyeti oldukça yüksektir ve sizi kandırarak elde etmeyide deneyebilir.
Ona aşık olduğunu kabul etmeyin sizin için uğraşmaktan vazgeçtiği an sıkılması da arkasından gelir. Onu sevin, okşayın sevgi dolu olun ama aşk konusunda teslim olmayın. Aslan burcu erkeği zor kadınları sever. Sürekli aklında olacak kadın arar. Onun karşısında gösterişli olmayı sakın bırakmayın ve çeşitli fantaziler denemeyide unutmayın. Cinsel hayatında başarılı olmayı seven bir Aslan erkeği mutlu olduğunu gördüğü zaman kendisiyle gurur duymak ona herşeyden çok daha fazla zevk verecektir.
Böylece o sürekli sizi elde etme cabası içinde olacaktır ki, bu da size değer vermesini sağlar. Daima gösterişli ve baş döndürücü olun, işte o zaman sizin için çıldıracaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica