enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Yengeç Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı
Aile hayatına oldukça düşkün olan Yengeç burcu erkeğinin annesini etkilemeyi başarırsanız o sizin demektir. Annesine çok düşkün olan Yengeç burcu erkeği bir kadının annesin huyunda olmasını da ister. Şevkatli sevgi dolu annesinin gösterdiği sevgi ve anlayışı partnerinden de bekler. Hastalık derecesinde titiz olan Yengeç erkeği tam bir ana kuzusudur. Çok severek evlenen bir Yengeç erkeğini annesinden koparmak istiyorsanız yol yakınken vazgeçin. Yengeç burcu erkeği tam bir anne bağımlısıdır.
Yengeç Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı
Annesinden uzaklaştırmaya çalışmalarınız sadece ilşkinizi yıpratır ve eşinizin sizden uzaklaşmasını sağlar. Yengeç burcu erkeğinin gözünde bir numara olmak istiyorsanız annesinin bir dediğini iki etmeyin ve onunla iyi geçinin. Kayınvaldenin sizden şikayeti olmamalıdır. Yengeç burcu erkeği bir yandan da titiz ve temiz bir eş ister. Kirli olan yerde bir dakika durmak istemez. Yengeç burcu erkeği yataktada oldukça iyidir ama bütün temizlik koşulları yerine getirilmiş ise.
Yengeç burcu erkeği ile evlilik düşünüyorsanız tam bir ev erkeği olduğunu unutmayın. Kendisi içinde birşeyler almayı seven Yengeç burcu erkeği ailesinin mutlu olması için çalışır. Evinden işine işinden evine giden bir erkek görürseniz işte o bir Yengeç erkeğidir. Evine çok düşkün olan Yengeç erkeği evi için alışveriş yapmayı çok sever. Eşinin alışverişe çıkmayı istemesine hayır demeyen tek erkektir. Eşiyle saatlerce alışveriş merkezinde gezmekten evi için birlşeyler bakmaktan zevk alır tabi her erkek gibi kadın mağazalarından pek hoşlanmaz.
Titizlik abidesi olan Yengeç burcu sizi aldatmayacaktır. Sizi seçip o kararı verdi ve evlendiyse bir daha başka bir kadın seçmeye uğraşmayacaktır. Yengeç burcu erkeğine kıskançlık yapmanıza gerek yok böyle bir şey yapması neredeyse imkansızdır. Yengeç burcu erkeği partenerinin kendisine dikkat etmesini isteser. Zayıf kadınlardan hoşlanan Yengeç burcu erkeği boya küpüne girmiş bir kadından hopşlanmaz. Yengeç burcu erkeği yorgun olduğunuz zaman evinin kirli olmasına tahammul edemez ve her zaman evini silmeye gönüllü olabilecektir. Bir zaman sonra onu kendinizden bıktırmak istemiyorsanız ve etkilemek istiyorsanız evinizi eşiniz gelmeden temizlemelisiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica