Kadın.Net

Yengeç Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Yengeç Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Bugün sizlerle yengeç burcu erkeği hakkında bilgiler paylaşacağız. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki eğer bir erkek tarafından sahiplenilmek istiyorsanız aradığınız erkek tam da yengeç burcu erkeği. Sevdiği kadını sonuna kadar sahiplenen yengeç erkeği aynı zamanda sevdiği kadını el üstünde tutar ve onun için hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz. Ancak takıntılı olduğu bir husus var ki o da güven. Eğer güveniyorsa sonuna kadar sizinledir ve yanınızdadır. Eğer güvenmiyorsa ondan kaçmalısınız. Ne yapıp edip güvenini sağlamalı ve bu güveni sonsuza kadar sürdürmek için çaba sarf etmelisiniz. Aksi halde sevdiği kişiye karşı güvenini yitiren yengeç erkeği hırçınlaşabilir ve hayatı size tam anlamıyla zindan edebilir.
Yengeç Burcu Erkeği Aşk Hayatı
Büyük bir sabır ve özveriyle sizin, onun için ideal bir eş olduğunu ona kanıtlamalısınız. Bu burcun erkeği fazla evcimen sayılabilir. Sevdiği kadın için ve yuvası için yemek pişirmek onun için eğlenceli olabilir. Sahiplenici yapısından dolayı kıskanç bir erkektir yengeç erkeği. Hatta öyle ki beraber değilken geçirdiğiniz zamanı bile kıskanabilirler. Bu bakımdan kıskanç bir erkektir o. İlgiye çok düşkündür ve sevdiği kanının ona sürekli ilgi göstermesini bekler. Hatta bu ilgiden şımarmak isterler. Şüpheci bir tarafı vardır hep fakat bu yönünü gizlemeye çalışır. Bunu bazen başaramayabilir. Bu yüzden onun bazı tavırlarına anlam vermekte zorlanabilirsiniz. İlişkilerinde kırıcı ve incitici değildir ve gönül alan taraf hep o olur. Bu bakımdan duygusal ve ince bir ruhu vardır. Aslında onun için ideal eş annesi gibi olmalıdır.
Annesi gibi olan onun gibi anaç, bakımlı, neşeli, hayata pozitif bakan ve çocuklarına mükemmel bir anne olan bir kadınla hayatının sonuna kadar beraber olabilir. Ona bir anne şefkatiyle yaklaşırsanız hayatını ayaklarınızın altına serebilir. Özverili ve sevecendir yengeç burcu erkeği. Yengeç erkekleri tartışmaktan ve tartışma ortamlarından nefret eder. Eğer onu eve bağlamak istiyorsanız bundan kaçınmalısınız. Zira onu evden uzaklaştıran şeydir tartışma. Bu burcun erkeği güzel yemek pişiren kadınlardan hoşlanır. Yemek yemeyi çok severler. Aile ortamında dostlarla yenilen yemekler onlar için mutlu ve huzurlu bir yuva demektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica