Kadın.Net

Sevgilinizle Mutluluğu Yakalayın..

Sevgilinizle Mutluluğu Yakalayın..

Sevgilinizle Mutluluğu Yakalayın
Mutluluğu yakalamak aslında çokta zor değil sadece bilinen bazı gerçeklere dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Birbirinize karşı hassas ve öz verili davranmanız ilişkiniz açısından çok önemlidir. Aslında hep bildiğiniz ama dikkate alıp da yapmadığınız şeyler ilişkiniz için çok önemlidir. Sadece doğru adım ve doğru iletişim gereklidir sizin için.
Sevgilinize karşı her zaman daha narin ve nezaketli, yaklaşmaktan vazgeçmeyin. Ben zaten narin davranıyorum diyebilirsiniz ama gözden kaçırdığınız ve onu üzen ufak tefek detaylar vardır ve bu sizin mutlu olmanıza engel olmaktadır. Korkmayın sevgilinize kelimeleriniz tükenmez. Yaklaşın en hassas ve en kibar halinizle davranın .Bir şey olduğu zaman bağırıp çağırmak yerine kibarca konuşmayı deneyin. Canın sıkkın mı? Gezelim mi? İkimizde açılmış oluruz diyebilirsiniz.
Elbette ilişkilerde ara sıra tartışmalar olmaktadır. Bunlar ilişkinin tadı tuzudur. Ancak dikkat edin bu tartışmalar artmasın. Tartışmaların yaşanmaması için çaba gösterin. Sorun çıkacağını düşündüğünüz durumlarda sessiz kalmayı deneyin. Ya da bir tarafın o an için alttan alması gerekiyorsa alttan alın sorunu ve her şey yatıştıktan sonra sakin bir dille çözmeye çalışın.
Saygıdan asla vazgeçmeyin. İlişkinin en temel kurallarından birisidir. Saygı. Kişilerin birbirlerine karşı saygısı olmazsa bu her seferinde daha çok kırılıp daha çok üzüleceğinizin göstergesidir. Saygının bitmesi ilk önce sevginizin bitmesine daha sonra da ilişkinizin bitmesine neden olacaktır.
Her insan gibi sevgilinizin de ilgiye ve sevgiye ihtiyacı vardır. Evet çok seviyor olabilirsiniz ancak bunu göstermedikten sonra pekte bir anlamı kalmıyor. Sevgilinizle ilgilenmeniz bunu fark ettiği yerde, görünce mutlu olacaktır ve ilişkinizin sevgi ve bağlılık durumları değişecektir. Daha mutlu bir beraberlik yaşamanıza fayda sağlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica