enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aynı Evi Paylaşma Düşüncesi

Aynı Evi Paylaşma Düşüncesi
A+
A-

Aynı Evi Paylaşma Düşüncesi
Çoğu insan uzun süren ilişkilerinin ardından artık aynı evi paylaşmaya karar vermiş olabilir. Her şey güzel gidiyor, birliktelik beraber, mutlusunuz ve daha yakın olmak için aynı eve çıkmayı istiyorsunuz. Tam karar vermediyseniz bu yazımız sizin karar vermenize yardımcı olacaktır. Bizce bu yazıyı okuduktan sonra bir kez daha uzun uzun düşünün aynı eve çıkmayı.
Aynı eve çıkmaya karar verdiniz ancak sevgilinize bazı konularda pek güvenemiyorsunuz. Mesela ev işleri, yemek vs.. konularda size yardım edeceğinden emin misiniz? Yoksa kendisi sürekli yatıp keyif yapıp size işler yaptıracak diye mi düşünüyorsunuz. Hata düşünmüyorsunuz bundan eminisiniz. O zaman bu durumu bir düşünün.
Her insan hayvanları sevmez. Ancak sevgiliniz hayvanları çok seviyor ve evinde hayvan besliyorsa bu sizin için sıkıntı olabilir. Hele de beslediği hayvanla beraber uyumayı ve yediklerini onun ağzına sokup kendi de alıyorsa bizce biraz daha düşünün.
Aynı evdesiniz ancak her gece sevgilinizin erkek arkadaşları evinize geliyor ve sizi adeta hizmetçi gibi çalıştırıyorsa, size vakit ayırmayıp arkadaşları gittikten sonra direk uyuyorsa sizde biliyorsunuz ki böyle bir şekilde hayat sürmez aklınızı başınıza alın lütfen.
Sürekli sizden isteklerde bulunuyorsa ancak kendisi sizin hiçbir şey yapmıyorsa bu ilişkinin yürümeyeceğinden emin olun. Düşünün her sabah sizin kalkıp kahvaltı hazırlamanızı bekliyor, kahvaltısını yapıp direk evden çıkıyor. Bu hiçte adaletli bir durum değil. Tahammül edemeyeceğiniz durumları baştan görün.
Cebinden beş kuruş çıkmıyorsa, elektrik, su, kira gibi harcamaları sizden bekliyorsa ve yapmadığınız da suratlar asıp sorun çıkarıyorsa kusura bakmayın bu adamla değil aynı evde yaşamak dakikalar bile zor geçer.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica