enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bekar Kadınlara Öneriler..

Bekar Kadınlara Öneriler..
A+
A-

Bekar Kadınlara Öneriler
Çok güzel giden ve gelecek düşündüğünüz bir ilişkiniz var. Her şey yolunda ve siz sürekli evlilik hayalleri kuruyorsunuz. Ancak eğer sevgilinizin evlilik hakkında ki düşüncelerinden tam olarak emin değilseniz bizden size tavsiye çok bağlanmayın. Eğer evlilik hakkında düşünceleri tam olarak oturmamışsa onu evliliğe zorlamayın ve bunaltmayın. Unutmayın ki sizden ayrılmak istemediği için evliliği seçebilir. Ancak bu evliliğinizde sorunlar yaşanabileceğini gösterir.
Sevgilinizi çok seviyorsunuz. Aynı zamanda dövme yaptırmayı da çok seviyorsunuz. Sevgilinize jest olsun diye vücudunuzun her hangi bir yerine ismini dövme olarak asla yaptırmayın. Unutmayın ki ne kadar güzel giden bir ilişkide olsa ayrılık her an kapınızı çalabilir. Bu sizin ayrılık sonrası için başınıza dert olabilir. Hem size onu hatırlatıp üzecek hem de yeni başlayacak ilişkiniz için sorun olacaktır.
Kendiniz gibi bir insanı aramayın. Unutmayın ki tıpa tıp size benzeyen erkekle büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Düşünün siz çok inatçısınız sevgilinizde bir o kadar inatçı ne kadar zorlanacağınız hakkında bir bilginiz var mı? Hayır yok çünkü yaşamadınız bilemezsiniz. Kadın.net olarak biz size yaşayanlardan aldığımız tavsiyeyi sunalım. Aynı müzikten aynı ortamlardan hoşlanmanız da çok eğleneceğiniz anlamına gelmez.
Yapmacık davranan erkelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Her şey yerine ve zamanına göre yaşanmalıdır. Ancak eğer karşınızda ki erkek her ortamda karizma ve cool görünmek için kasıntı gibi duruyorsa ve çevresine uyum sağlamıyorsa bu erkeklere çokta güven olmaz. Çünkü bu tip erkekler her zaman dikkat çekmeye isterler ve kendini olduğundan farklı göstermeye çalışan erkeklerdir.
Sevgilinizi gerçekten çok seviyor olabilirsiniz. Onsuz bir hayat düşünmüyor da olabilirsiniz. Ancak siz siz olun ve asla sevgilinize onsuz yaşayamayacağınızı dile getirmeyin. Bu sizi yüceltmez, aksine o erkeğin gözünde küçültür. Erkekler kendilerinden ayrı olamayacağınızı düşündükleri zaman sevgi gösterisi olarak algılamazlar bunu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica