enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aldatan Kadın Nasıl Belli Olur?

Aldatan Kadın Nasıl Belli Olur?
A+
A-

Aldatan Kadın Nasıl Belli Olur
Her zaman erkelerin aldattığını duymaya alışkınızdır. Erkekler neden aldatır? Aldattıkları nasıl belli olur? Vs.. şimdi de aldatan kadının nasıl belli olduğunu ve neden aldattığını sizinle paylaşmak istedik. İşte aldat5an kadının halleri.
Önemli bir sorun ve ya sıkıntı olduğu zaman ilk aranacak kişi tabi ki eşiniz ya da sevgiliniz olmalıdır. Ancak aldatan kadın sizi aramaz bu gibi durumlarda hep yeni sevgili adayını arar ve sizden uzaklaşır. Sebep sorduğunuz zaman her bir bahanesi vardır ve bu duruma hazırlıklı yalanları vardır. Artık sizin için yapılacak bir şey olmadığını düşünürler.
Bir durum var ortada ve konuşuluyor. Bu ister komik bir durum olsun ister ciddi bir durum olsun eğer sevgiliniz sizin yanınız da ya ayrıyken başka bir erkekler sürekli el ve ya sarılma gibi temaslarda bulunuyorsa bu aldatıldığınızın bir göstergesi demektir. Çünkü aldatmayan kadın kolay kolay başkasına sarılıp el temaslarında bulunmaz.
Aranıza soğukluk girdiyse buna dikkat edin. Aldatan erkek belli etmemek için eskisinden daha samimi ve sıcak davranır. Ancak bu kadınlarda tam tersidir. Eğer sevgiliniz tarafından aldatılıyorsanız size eskisi gibi sıcak ve yakın davranmayacaktır. Tam aksi sizden kaçabilmek için sürekli bahaneler arayacaktır. . Çünkü başka birine yakınlık duyan ve başka birinden hoşlanan bir kadın istesede partnerine yakınlık gösteremez.
Kıyafet seçmekte her zamankinden daha çok zorlanıyorsa ve her gün uzun uzun aynaya bakıp kendisiyle ilgileniyorsa ve düşüncelere dalıyorsa bu kendisini birisine beğendirme çabası içinde olduğunu gösterir size. Çünkü bir kadın sevgilisin karşısında en dağınık haliyle bile kaldıktan sonra her gün daha fazla süslenmekle uğraşmaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica