enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Akıllı Kadın Neden Yalnız Kalır?

Akıllı Kadın Neden Yalnız Kalır?
A+
A-

Akıllı Kadın Neden Yalnız Kalır
Çevrenizde gördüğünüz akıllı ve zeki kadınlar genellikle hep yalnızdırlar. Kısa süreli ilişkiler yaşarlar ancak bu ilişkileri devamlı olarak sürmez. Peki neden akıllı kadınlar yalnız kalırlar? Yalnızlık kendi tercihleri mi? Erkek hükmü altına girmek mi istemezler yoksa erkeler mi akıllı kadınları kaldıramazlar?
Aslında tahmin ediyorsunuzdur akıllı kadınların neden yalnız kaldıklarını. Birde kadın.net olarak bir size söyleyelim bunları. Erkekler hayatlarına her zaman akıllı ve zeki kadınların olmalarını isterler. Bunun sebebi ise kendileri her anlamda yönetecek, çekip çevirecek bir insan arayışında olmalarıdır. Uzun yıllar boyunca anneye bağlı kaldıkları için bir zamandan sonra da eşe bağlı kalmak isterler. Buraya kadar her şey normal ve doğrudur.
Ancak zamanla kadının zekasının onun için çokta iyi olmadığını fark ederler. Eğer kadın bir de çok fazla benliğe sahipse karşısında ki erkek onun yanında ezilebilir. Hem zekası hem sözleri hem de iş hayatında ki başarılarında kadından altta olmak istemeyen erkekler ayrılık yoluna giderler. Bu yüzden akıllı kadınların çok uzun ilişkileri olmaz ve yalnız kalırlar.
Erkeler kadınların bu zekası be her şeye hemen çözüm bulmalarını kaldıramazlar. Kendilerinden daha zeki olanı istemezler. Bu durum çiftler arasında oldukça fazla sorun yaratmaya neden olacaktır ve çözülemeyen sorunlar ortaya çıkacaktır. Her iki tarafında üzüldüğü ancak erkelerin bu durumda da kadınların ağır durmalarının karşısında daha çok sinir yaşadıkları bir gerçektir. Bu durumda da tıpkı küçük bir çocuk gibi sızlanmaya öfkesine yenik düşerek düşünmeyerek hareket eder ve karşısında ki kadını üzer, sonunda da terk eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica