enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Biten İlişkinin Ardından Ne Yapılmalı?

Biten İlişkinin Ardından Ne Yapılmalı?
A+
A-

Biten İlişkinin Ardından Ne Yapılmalı
Güzel giden ve gelecek düşündüğünüz bir ilişkiniz bir anda bitmiş olabilir. Bu yüzden beklenmeyen anda gelen ayrılık sizi çok üzmüş ve hayattan koparmış olacaktır. Artık dışarı çıkmak istemiyor, arkadaşlarınızla görüşmüyor, ve gelen aramalara cevap vermiyorsunuzdur. Ancak biten ilişki sizi ne kadar üzerse üzsün bilin ki bunun da üstesinden gelebilirsiniz. Belki sevgiliniz sizden sonra başkasını bile bulmuştur.
Ayrılığın ardında dinlememeniz gereken bazı müzik listesi ve türleri vardır. Bizim şarkımız dediğiniz, en çok beraber dinlediğiniz ve slow olan müziklerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu müzikler sizi iyice üzecek ve içinden çıkılmaz bir hale sokacaktık. Yapmanız gereken canlı müzikler dinlemek ve eskiye ait olan her şeyden uzak olmaktır.
Herkesin yaptığı şeydir sevgilisinden gelen mesajları saklamak ve özel bir klasör oluşturmak. Eğer bir ayrılı olduysa kesinlikle bu mesajları silmeniz gerekmektedir. Çünkü dayanamayıp sürekli bu mesajları okuyacaksınız ve eskiyi hatırlayıp üzüleceksiniz. Unutmaya çalışmak yerine daha çok hatırlayacaksınız.
Kesinlikle dışarı çıkın ve evde tek başınıza kalmayın. Arkadaş ortamınıza sürekli yenilikler katın. Onlarla mutlu olup eskiyi unutabileceğiniz her şeyi silin ve kendinize yeni bir sayfa açın. Çünkü evde tek kalmak size hep eskileri düşündürüp sizi üzmekten ve bunalıma sokmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Eğer sürekli sorular sorulmasından sıkıldığınız için arkadaş ortamına girmek istemiyorsanız o zaman yapmanız gereken ise yeni işler ve yeni ortamlar oluşturun.
Sürekli gittiğiniz mekanlardan ve sizin için özel olduğunu düşündüğünüz yerlerden uzak durun. Bilin ki bu yerler size sadece eski sevgilinizle olan anılarınızı hatırlatacak ve sizi üzecektir. Bundan kopmanız ve yeni ortamlara atılmanız gerekiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica