Kadın.Net

Daha Canlı Bir Aşk İçin Neler Yapılmalı?

Daha Canlı Bir Aşk İçin Neler Yapılmalı?

Daha Canlı Bir Aşk İçin Neler Yapılmalı
Aşkınızın daha canlı ve güzel olmasını istiyorsanız işi iş yerinde bırakın. Eve iş getirmekten ve sürekli iş konuşmaktan vazgeçin. Her şeyin yeri ve zamanı olduğunu asla unutmayın. Zaten bütün gün işlerden sıkılmış ve bıkmış olan sevgilinize ya da eşinize işlerinizle alakalı şeyleri sürekli dile getirerek onu iyice boğmayın. Sizin yanınıza geleceği zaman mutlu olarak gelmesini sağlayın. Yine iş konuşacağız sıkıldım demesine fırsat vermeyin.
Zaten bütün hafta boyunca işlerden sıkılmış olan bir insan için yapılabilecek en güzel şey hafta sonu rahat ve sakin geçireceği bir ortamın olmasıdır. Bunun için eşinizin en rahat olabileceği bir yeri seçin ve onun için bir hazırlık yapın. Evet belki biraz emri vaki olacak ama eşinizde oraya gittiği zaman bu durumdan memnun kalacaktır. Unutmayın oraya güzel ve sakin bir zaman geçirmek için gidiyorsunuz gereksiz tartışma ve kavgalardan uzak durun.
Sevgiliniz eve iş getirmek zorunda kaldı ve bunun için çalışıyor. rahatsız etmekten çekiniyorsunuz ama biraz vakit geçirmek ve onu da dinlendirmek istiyorsunuz. O zaman yapacağınız şey çok basit. Eşinizin lavaboya ya da su içmeye kalkacağı zamanı bekleyin. O kalktığı zaman masasına güzel bir not bırakın ve odadan çıkın. Sevgiliniz bütün iş yoğunluğu içerisinde o notu gördüğü zaman yüzünde ki gülümsemeyi fark edeceksiniz. Hatta sevgilinizi yanınızda bile bulabilirsiniz.
Sevgilinizle romantik ve güzel anlar geçirmek istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bu çok doğal bir durum. Onun için yapabileceğiniz en güzel şeylerden birisi akşam için en sevdiği yemekleri yapın, sevdiği dinlerken mutlu olduğu müzikleri ayarlayın ve sizin üzerinizde görmekten mutlu olduğu kıyafetleri seçin. Buradan sonrasını deneyin ve görün.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica