enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Yaz Geldi İlişkinizi Canlandırın Artık..

Yaz Geldi İlişkinizi Canlandırın Artık..
A+
A-

Yaz Geldi İlişkinizi Canlandırın Artık
Yaz geliyor ve siz hala hiçbir şey düşünmediniz. Neler yapacağınızı bilmiyorsanız. O zaman biz size bir öneride bulunalım yaz tatilinin gelmesi ilişkiniz için çok önemli fırsatları değerlendirmenize yetecektir. Bir birinize daha çok vakit ayırabileceğiniz çeşitli planlar yapabileceğiniz ve güzel anlar geçirebileceğiniz bir çok an yaşayabilirsiniz.  Önemli olan ise elinize gelen fırsatları güzel bir şekilde değerlendirmektir. Yazın gelmesi ilişkinizin tekrar canlanmasına katkılar sağlayacaktır.
Yapmayı istediğiniz bir çok şey olabilir. Çok güzel şeyler düşünüp güzel planlar kurmuş olabilirsiniz. Ancak unutmayın bunu karşı tarafa iletme ve ondan isteme tarzınız çok önemlidir. Mesela ‘’ yaz geldi kesinlikle tatile çıkmalıyız’’ cümlesi ona hem emir vermek hem de emri vaki yapmak gibi olacaktır.
Güzel şeyler düşünüyor olmanız karşı tarafında beğeneceği anlamına gelmez. Önemli olan sizin tek başınıza plan yapmanız değil sevgiliniz ya da eşinizle beraber ortak zevk alacağınız ve gitmek istediğiniz yeri seçerek ona göre plan yapmak.
Mesela bu sefer her zamankinden farklı bir şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Aklınızda bir şeyler olsa bile bunu direk sevgilinize söylemeyin. Bekleyin beraber kafa yoracağınız ve onunda düşüncelerini söyleyeceği bir zamanı kollayın.
Sevgilinizle çok iyi bir yaşantınız olabilir. Onunla sevişmek size mutluluk veriyor da olabilir. Ancak her insanın zevk alma anlayışı farklıdır. Sevgiliniz bozulmasın diye zevk alıyormuş gibi yapmak büyük yanlıştır. Çünkü bir zamandan sonra sevgilinize karşı isteksiz olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken karşılıklı isteklerinizi ve zevklerini dile getirmek olmalıdır.
Eşinize  yada erkek arkadaşınıza karşı bir büyük olarak davranıp akıl vermekten ve azarlamaktan vazgeçin artık. Ona bir eş olarak ya da sevgili olarak destek olup fikir paylaşabileceğiniz bir ortam oluşturun. Sevgiliniz kendinizden soğutmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica