enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bozulan İlişkinizi Nasıl Düzeltirsiniz

Bozulan İlişkinizi Nasıl Düzeltirsiniz
A+
A-

Kavga ettiğinizi düşünün. Bu gayet normaldir ilişkilerde ancak kavga sırasında özür dilemesini bilin. Sadece kenara çekilip beklemekle olmaz hiçbir şer unutmayın ki siz ondan özür dilerseniz oda aynı şeyi size yapacaktır. Ve ufak yaklaşmaların sonucunu yatakta mutlu bir seksle tamamlayabilirsiniz
Kadın içinde erkek içinde sevgilisinin kendisini güldürmesi çok önemlidir. Onu mutlu etmek ve yüzünde ki tebessümü arttırarak size daha çok bağlanmasını sağlayın. Bir düşünün yanınıza gelirken bir neşeli hali var bide somurtuk soğuk hali var hangisini tercih edersiniz. Birbirini güldürmekten ve mutlu etmekten kendinizi geri çekmeyin asla.
 
Bozulan İlişkinizi Nasıl Düzeltirsiniz
Elbette sürekli sevdiğinizi kişiyi düşünür onunla ilgili hayaller kurabilirsiniz. Ancak karşınıza ki kişi sizin onla ilgili düşüncelerinizi, sürekli onu düşündüğünüzü vs.. bilmediği sürece aşkınızın daha çok sağlamlaşmasını bekleyemezsiniz. Gün boyu onu düşündükçe ona mesajlar atın. Fakat bu mesajlar sorgulamak ve onu sıkmak için değil ona güzel aşk mesajları atın. Sizin hissettiklerinizi biliyor olabilir ancak bunları duyarsa daha iyi olur.
Evdesiniz ve sevgilinizle çok kopuk bir halde olduğunuzu hissettiğiniz an ortada ki bütün elektronik telefon, bilgisayar, televizyon vs.. araçları kaldırın. Çünkü insanların ilgisi onu oyalayan şeylere çok fazla kayar. Atın her şeyi bir kenara ve sevgilinizin dikkatini çekecek şeyler yapın. Onun sizden başka bir şeyle ilgilenmesine izin vermeyin. Ona etkileyici tavırlar sergileyerek kendinizi yatakta bulabilirsiniz.
Erkekler için çok önemlidir sevgililerinin kokusunu almak. Kimi zaman bundan etkilenirler oldukça. Eğer sevgilinizin size daha çok bağlanmasını istiyorsanız ilk tanışğınızda sıkmış olduğunuz parfümü sıkın ve ona yakınlaşın. Emin olun ki o bunu fark edecektir ve ilk gün ki heyecan ve sevginizi tekrar canlandıracaktır.

 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica