enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İlişkinizi Ayakta Tutun

İlişkinizi Ayakta Tutun
A+
A-

Uzun süredir ilişkinizde yolunda gitmeyen durumlar mı var? Ayrılığın eşiğine gelmiş olabilirsiniz ancak bu ayrılacağınız anlamına gelmez. Sadece gözden kaçırdığınız ancak dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Önemsiz gibi görünse de aslında ilişkinin temelinde yatan sebeplerdir bunlar. Eğer bunlara dikkat ederseniz ilişkiniz eski heyecanı ve mutluluğu yakalayacaktır.
Zaman geçtikte ilk günlerin heyecanı da geçmeye başlar ve çiftler arasında artık belirsizlik durumları, mesafe, soğukluk kopmalar vs.. bir çok durum meydana gelmektedir. Bunlar zamanla kavgalara ve baş edilemeyen sorunlara dönüşebilmektedir.
Sevgilinizle artık ortak bir şeyler yapamıyor ve paylaşımlarınız azalıyor olabilir. Ancak dikkat etmeniz gereken bir şey var. Beraber bir şeyler yapmak istiyorsanız bunun kararını da beraber verin ve beraber plan yapın. Bu karşılıklı her iki taraf içinde iyi olacaktır. En azından artık bana fikir danışmıyor düşüncenizden kopmuş olursunuz.
İlişkinizi Ayakta Tutun
Sürekli aynı şeylerden zamanla sizde sıkılacaksınız bundan eminiz. O zaman yapmanız gereken şeyler artık düşünceleri bir kenara bırakıp ilişkiniz için bir şeyler yapmak olsun. Örneğin ona hoşuna gideceğini düşündüğünüz bir sürpriz yapabilirsiniz. Kadın olsun erkek olsun sürprizlere son derece bayılırlar. Sizden bir ışık gören partnerinizde size aynı ışığı yakacaktır.
Her zaman her yerde beraber olacağınız düşüncesinden uzaklaşın artık. Çok muhabbet tez ayrılık getirir unutmayın. Bırakın her iki tarafta nefes alsın. Birbirinizi kasmayın ve sıkmayın. Ayrı ayrı takılacağınız gideceğiniz yerler olacaktır. Yapmanız gereken bunun zamanını iyi ayarlamak ve birbirinize saygı göstermek olmalı.
Değişiklik istiyorsanız bir tatil ayarlayabilirsiniz. Ancak bu her zaman ki gibi olmasın farklı ve heyecan verici bir tatil olsun ki daha gitmeden içinizi sarsın. Ayrıca daha hiçbir şey yokken karşı tarafı sıkıntıya sokup kendinizi kasacak planlar yapmayın, cümleler kurmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica