Kadın.Net

Elma Diyeti İle Zayıflama..

Elma Diyeti İle Zayıflama..


Hanımlara yeni bir müjdemiz daha var. 6 günde tam 5 kilo vermek çok kolay artık. Hem de aç kalmadan. Elma diyeti ile 6 günde 5 kilo verebilirsiniz.Elma diyeti bir yönden çok kolay bir yönden ise zor bir diyettir.

Kolay olması aç kalmadan sürekli elma ve yeşil çay tüketerek yapılması ve kesin sonuç vermesi kolaylığını ve tercih edilebilir olmasını sağlıyor. Zor olması ise bu diyeti yaparken vücut enerjisiz kalıyor. Yapmanız gereken se bol bol elma tüketmek. Ama seçilecek elmanın yeşil olmasına özellikle öne verilmesi gerekiyor. Ancak mide asidi mide rahatsızlığı olan kişiler varsa mecbur bu diyette kırmızı elması yemesi gerekir. Ela çok faydalı bir meyvedir. Kabuklarıyla yenilirse bağırsakları temizleme özelliği de vardır.

Bu elma diyetinde özellikle kahvaltılara dikkat edilmesi gerekiyor. Bunun için kahvaltılarda 2 dilim kızarmış ekmek, , zeytin, domates, salatalık, light peynir, 1 tane haşlanmış yumurta yenilir.

Elma Diyeti İle Zayıflama

Elma diyetinde yenilen elmaların ve içilen yeşil çayın içme süresi ve miktarı size bağlıdır.

Ayrıca diyet için günlük belirli kilolarda elma yenilmesi gerekiyor. O listede şöyle:

1.gün:1 kilo elma

2.gün:1,5 kilo

3.gün:2 kilo

4.gün:1,5 kilo

5.gün:1 kilo

6. gün yani son gün:1 kilo elma tüketilmelidir.

NOT: Yeşil elma yenilecek ama kırmızı elma yiyenlerde olabilir. Kırmızı elma da zayıflatır ama yeşil elma daha fazla zayıflatır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica