Kadın.Net

Metobolizma Hızlandırıcı Karbonatlı Su!

Metobolizma Hızlandırıcı Karbonatlı Su!

Karbonatlı su ile zayıflama programı sunan diyetisyen  Gül Kaynak bu yöntem ile sağlıklı kilo vermenin mümkün olduğunu ve karbonatlı su içerek istenilen kiloya geldiğini açıkladı.
Zayıflamak isteyen bir çok kişinin kullandığı bu yöntem oldukça etkili olmuş ve bir çok kişi tarafından denenerek önerilmiştir. Karbonatlı su hazırlamakta bu yöntemle kilo vermekte çok kolay. Hazırlayacağınız tarif 1 litre suyun içerisine 2-3 çay kaşığı karbonat katılarak karıştırmanız yeterlidir. Bu şekilde hazırladığınız karışımdan günde 4 litre su içmeniz gereklidir. Su ile vücuttaki toksinler atılır. Karbonat ile hazırladığınız suyun pH değeri artar. Tüketilen gıdaların içerdiği zararlı asitleri bu pH değeri yükseltilen su ile kolaylıkla atılır.
karbonatli su
Normal içilen suyun pH değerinin yükselmesi için suya katılan karbonat yeterli olacaktır. Bu şekilde pH değeri yükselen suyun vücuda faydası oldukça yüksektir vücudun bütün fazlalığının atılması sağlanır. Vücudun toksinlerinin atılmasıyla vücuttan atılan asitler ve zararlı maddeler ile vücut daha dirençli ve kuvvetli olur bu sayede atılan yağlar ile vücudun fazlalıkları atılmış olur. Bu şekilde vücudun rahatlaması sağlanır ve doğru yapılan spor ve diyetle kısa sürede istenilen kilo verilir.
Metobolizmanın çalışmasına yardımcı olan karbonatlı su vücudun daha formda görünmesine yardımcı olur. Hızlı çalışan metabolizma ile vücudun fazla olan yağlarının atılmasıda kolaylaştırılmış olur. Suya katılan karbonat sayesinde çok daha sağlıklı bir vücuda kavuşulur. Spor yaparak vücudun kilo verme aşamasında sıkılaşmasına destek olunması en önemli şarttır. Günlük yaşam içerisinde yapılan spor ve sağlıklı yaşamda istenilen kiloya ulaşmak ve formda yaşamak için karbonatlı içilen suyu doğru diyet listesi ile desteklemek çok daha faydalı olacaktır.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica