Kadın.Net

Büşra Pekin 6 Kilo Verdi!

Büşra Pekin 6 Kilo Verdi!

”Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın güzel oyuncusu Büşra Pekin balık etli haline veda etti. Sağlıklı olarak kısa sürede spor yapan ve diyetiyle destekleyen güzel oyuncu altı kilo verdi. Hayatından su, şeker, un üçlüsünü çıkararak yaşamına daha sağlıklı devam eden Büşra Pekin bir yandan da spor yaparak vücudunun forma girmesini sağladı. 60 kilodan 54 kiloya inen Büşra Pekin spor ile desteklediği dieti ile çok daha formda görünmeye başladı. Hedefinde sağlıklı yaşam olan Büşra Pekin hayatındaki zararlı tuz şeker gibi hasar veren şeyleri çıkarınca ortaya çok hoş bir görüntü çıktı. Büşra Pekin spor yaparken görüntüsünü paylaştığı sosyal medyada ne kadar fit bir görüntüde olduğunu gösterdi.
busra pekin diyet zayifladi kilo verdi Büşra Pekin 6 Kilo Verdi! 2
Spor yaparak formda yaşayan Büşra Pekin kilo vermeye başladı ve tuz kullanmayı bırakarak vücudunun su tutmasını engelledi. Bu sayede vücudunun şişkin görüntüsünden de kurtulan Büşra Pekin çok daha hoş görüntüsüyle sosyla medyada pozunu paylaştı. Tuz vücuda verdiği tahribatların yanı sıra vücudun su tutmasına neden olur ve öte yandan tuz kullanan kişilerin olduğundan fazla kilolu görünmesine şişerek neden olur. Şeker ve un kullanmayıda bırakan Büşra Pekin çok daha sağlıklı yaşarak formda olan görüntüsüyle daha mutlu görünüyor.
Hayatından yağ tuz ve şekeri çıkaran Pekin yaşam koçu Şeyda Coşkun ile birlikte belirledikleri diet listesine uyarak sporla sağlıklı yaşama adım attı. Vücudunda ki fazla kilolarından kurtulan Büşra Pekin’in yeni görüntüsü daha sağlıklı ve güzel bir Büşra Pekin ortaya çıkardığını göstermekte. Büşra Pekin vücudundaki fazla kilolarından kurtulurken yüzününde daha sağlıklı görünmesine neden olan sağlıklı beslenmeyide hayatında en önemli yere koyduğu görülüyor.
Diyet yaparak ve sporla destekleyerek girdiği formunu korumak için tuz şeker ve yağ artık kullanamayan Büşra Pekin sporunuda aksatmıyor. Sağlıklı yaşamın sırrı olan spor ve dengeli beslenme kuralları aslında çokda zor değil. Günlük belli tempoda yürüyüşlerde sağlıklı yaşam için oldukça etkili olmaktadır. Düzenli yapılan yürüyüşler sağlık açısından çok önemli yere sahiptir.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica