enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
Burçlara Göre Saç Modelleri

Yıllardır kadınlar saçlarını şekilden şekle soktular. Kimi zaman dalgalı, kimi zaman düz ya da röfleli ve bunun gibi birçok şekil ve tarz… saçlar kadınlar için hep gücün ve özgüvenin simgesi oldu. Kadınlar, saçlarını güzelliğini tamamlayan en özel kriter olarak görürler. Hep gidilecek yere göre değişen modelleri oldu saçların; geceleri topuz, gündüzleri açık dalgalı ve özgür, spora giderken ise at kuyruğu; ama bu değişkenlik belli gruplarda benzer tercihler oldu. Bunlar neler mi dersiniz? Tabi ki burçlar. Burçlarının özelliklerine göre şekillendi kadınların saçları.

Burçlara Göre Saç… Bir Burç Yeter

burçlara göre saç
Burçlara göre saçların kesimi, saç modeli değişkendir. Burcun özelliği kadını etkiler bu da kadının saçına yansır. Bir koç kadının liderliği, saçlarında at kuyruğu olarak kendini gösterir. Genellikle kızıldır saçları. Güvenilir olarak bilinen boğa ise gösterişten hoşlanmaz. Saçlarını düz fönlü görürsünüz ama kızıldan asla vazgeçemeyecektir. Kıpır kıpır hareketli olan ikizler kadını özen gerektiren saçlar yerine kullanışlı saçları tercih edecektir. Yeter ki doğal görünsün. Duygusal olan yengeçler kumral ve omre rengi saçlarla düz veya hafif dalgalı saç modellerini sever. İhtişamın ve asaletin simgesi olan aslanlardan doğal ve sade bir saç modeli beklememelisiniz. Dikkat çekmeyi seven aslan çarpıcı saç modellerini denemekten kesinlikle kaçınmaz. Titizliğiyle bilinen başak kadını saçlarında da düzeni seçer kabarık saçlarla dolaşmaktan kaçınarak genellikle sprey veya jöle kullanacaktır. Başak burcunun saç rengi ise kumral ve platindir.

 

Burçlar ve Saçlar

burçlara göre saç modelleri
Terazi burcu kadınları rahatlarına düşkünlüklerini saçlarında sade şık fakat abartılı olmayan saç modelleriyle kendini gösterir. Kendinin farkında, özgüveni yüksek dışarıdan soğuk görünse de aslında içi sıcacık olan akrep kadını küt kesilmiş her zaman bakımlı ve çekici saç modelleriyle dolaşır. Saç rengi ise yumuşak bir siyah olan kuzguni siyah renktir. Fevri kararı ve bağımsızlığıyla bilinen yaylar omuzlarına dökülen koyu kumral saçlarını özgürce dalgalandırır. Oğlaklar çalışkanlıkları ve sorumluluk duygularıyla bilinir. Dağınık saça asla tahammülü olmayan oğlak kadını saç spreyi tercih eder. Dahi burç olarak adlandırılan kovalar ise bakımlı ve modern saç modellerini seçerken bir su burcu olan balık duygusallığını saçlarına da yansıtır. Yeniliklere açık olan balığın seçeceği saç rengi kızıl olabilir.

Senin Kimliğin

Hindistanda uzun ve güçlü saçlar hint kadınlarının en güzel aksesuarıdır. Bölgeden bölgeye, burçtan burca göre değişen saçlar kadınların kendilerini kişiliklerini yansıtır. Saçlar artık kadınların kimliği olmuştur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica