Kadın.Net

Hangi Burç Hangi Çanta

Yüzyıllardır kadınlar kendilerine önem verirler. Başkalarının dış görünüşüne ne söylediği kadın için çok önemlidir. Beğenilmek her kadının arzusudur. Hemcinslerinin ve karşı cinsin tepkileri onun için önemlidir. Kadınlar özel eşyalarını yanlarında taşımak isterler. Çünkü yanında savaş boyalarının olması gerekir. Ruhlarını stillerine yansıtırlar. Stillerini de çantalarına yansıtırlar. Burçları ruhlarının bir parçasıdır. Bir arkadaşınıza hediye alacaksınız. Onun sevebileceği belki de size âşık olabileceği hediyeleri almak istemez miydiniz? İşte bu durumda kadının burcu devreye girer. Koç burcu bir kadına yanlış bir kıyafet alabilirsiniz. Ama koç burcu kadına ne hediye alınır, diye sorarsanız tek doğru cevap çantadır. Bu yazımızda çanta ve burç konusunu ele alacağız.
çanta ve burç

Çanta Kadının Süsüdür

Evet, her kadın giyinmeyi sever. Çanta ise kadının detay aksesuarıdır. Üzerindeki işlemeler ve renkler kadının ruh halini belirler. Kadının burcu ruhuna, ruhu da çantasına yansır. Asi aslan asi renkleri sever çantasının dantel olmasını bekleme. Ya cüretkârdır çantası ya da asi. Başak burcu kadını sever danteli romantikliği sakinliği dinginliği sever. İkizler burcu deli doludur. Ne isterse onu takar sakım saçak başıboş çantaları çok sevecektir. Bir akrep koyu tonlarını tercih eder gizem onun ikinci adıdır. Yay için ne kadar rahat olsun dese de içine mutlaka bir tarz arayacaktır. Terazi dengelidir. Pastel tonlar tam ona göredir. Su burcu olan balık burcu ise duygusaldır. Koç için kırmızı renkler idealdir. Simdi en zor burca geliyoruz. Boğa burcu kadınına ne alınır? Tabii ki çanta olacaktır. Yeşil boğaların çok sevdiği renktir, para ve doğayı temsil eder. Yengeç burcu beyaz ve krem renkler uygundur. Oğlağın rengi siyahtır. Siyahtan vazgeçmez oğlak burcu. Kova burcu zekidir, ideal rengi mavidir.
Burçlara göre çanta seçimi

Çanta ve Burç ile Kadın

Çok klişe olacak ama bu kaçınılmaz bir gerçek. Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır. Çantalar renk ve modellerine göre sınıflandırılırlar. Gece kullanılan zarf çantalar kadının asaletini belirler. Gündüz kullanılan spor çantalar her şeyi barındırır içinde. Kimi zaman mendil, kimi zaman çocuk bezi vardır içinde. İş hayatındakiler için resmi çantalar içersine dosyalarınızı koyabileceğiniz kadar geniş olduğu kadar şıklığınızı tamamlamak için ideal. Kendinizi yansıtır Çantalar istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bazen süs eşyası bazen savunma aracı.
kadinlar icin burclara gore canta Hangi Burç Hangi Çanta 2
Unutmayın kadınlar burçlarıyla yaşayan varlıklardır. Aslan burcu kadınına ne hediye alınır? Koç burcu kadınına ne hediye alınır? Burçlar ve kadınlar denince akla çanta gelecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica