Kadın.Net

Su Dalgası Saç Modelleri

Su Dalgası Saç Modelleri

Son bir kaç yıldır moda olan saç modelleri arasında yer alan su dalgası saç modelleri, hem yapımı kolay hem de kısa sürede şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyor. Su dalgası saç modelini yapmak için, banyodan çıkınca saçlarınızın fön makinesi ile çok az kurutun. Tamamen kurutmadan hafif nemli kalsın. Ardından kaliteli bir saç köpüğü yada saç jölesini iki elinize alın ve başınızı eğerek saçlarınızı aşağı sarkıtıp, jöleyi yada saç köpüğünü saçlarınıza ellerinizle sıkıştırarak sürün. Saçlarınızı ellerinizle sıkıp bırakarak saç diplerine gelmeyecek şekilde şekil verin. Ardından başınızı kaldırıp, su dalgası olmuş saçlarınıza sadece uçlarına saç köpüğü yada saç jölesi sürerek son şeklini verin. Bunun yanında su dalgası saç modeli yapmak için bir diğer kolay yöntemden bahsedeceğim size. Saçlarınızı düz düz tarayın. Sonra bir tutam saçı ayırın ve saç jölesi veya saç köpüğünü bu tutam saça yukardan aşağıya sürün. Ardından saçı kendi etrafından kıvırarak sarın. Sardığınız saçın üzerine saç düzleştiricisi ile adım adım saçı kıstırarak geçin. Böylece kıvrılan saçların üzerine sıcak saç düzleştiricisini geçince kendinden doğal dalgalı saçlara sahip olacaksınız. Tutam saçın tamamına bu işlemi yaptıktan sonra kıvırdığınız saçı açın ve su dalgası olmuş saçınızın keyfini çıkarın. Ardından kalan bütün saçı bu şekilde tutamlara ayırın ve aynı işlemi yapın.

Hanımların en çok tercih ettiği saç modeli halini aldı son yıllarda. Bu senede vazgeçilmez olarak görünüyor bu su dalgası modeli.

Saçlara doğal görüntüde dalgalı görünümü vermek için bir kaç pratik yöntem yeterli olacaktır.

Saçlarınız daha hacimli daha dolgun ve daha canlı görünecektir.

Şu çok önemli bir nottur kesinlikle unutmayın saçlarınıza kesinlikle çok sıcak su tatbik etmeyin herzaman suyunuz ılık olmalıdır.

Saçlarınızı yıkayın ve iyice durulayın. Daha sonra çok nemli kalmıycak şekilde kurutun. Ardından elinize aldığınız saç şekillendiricinizi köpük olabilir.

Saçlarını öne atarak uçlarına bolca köpük uygulayın. Geniş ağızlı bir tarakla saçınızı tarayın.

Saçlarınızı iki yana ayırın her bir tutamı sıkı sıkı sarın.

Saç diplerinize kadar uçtan başlayarak sarın. Daha sonra her tutamı sarıp tokalayın ve daha sonra sprey sıkın ardından kurutma makinesinin en sıcak havasını saçınıza uygulayın.

Kurutma makinesini saçlarınızdaki sprey ve köpük nemi gidene kadar sıkın. Yaklaşık yarım saat bekleyin ve saçlarınızı açın.

İstediğiniz görüntü elde edilecek iri su dalgalı saçınız hazır.

su dalgası, dalgalı saç
İri su dalgası yapılmış saç modeli.

su dalgası modelleri
Hafif dalgalar yapılmış saç modeli.

dalgalı saç modelleri
İri ve sert dalgalı saç modeli.

su dalgası modelleri, dalgalı saçlar
Saç uçlarına doğru yapılmış dalgalar.

saçlara dalga verilmesi, saçlarda dalga
Salaş bir dalgalı saç modeli.

su dalgası modeli, saç şekilleri
İri dalgalı saç modeli.

su dalgalı saç, saç şekillendirme

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica