Kadın.Net

Bölgesel zayıflama

Bölgesel zayıflama

Çoğumuzun orta sorunu bölgesel zayıflama sorunudur. Diyet yaparız , spor yaparız, tartıya çıktığımızda kilo verdiğimizi görürüz ama nedense bazı bölgelerden hiç kilo kaybı olmaz. Bu herkese göre değişen zayıflamayan bölgeler, kiminde göbek, kiminde kalça, kiminde basen, kiminde bel bölgesi veya sırt bölgesi olarak karışımıza çıkar.
Bu noktada başarılı sonuç almak için herkes kendi sorunlu bölgesini diğer bölgelere nazaran daha sıkı ve daha çok çalıştırması gerekiyor. Bölgesel zayıflama çalışmaları ile tabi ki daha zor zayıflayan bölgelere çözüm bulabiliriz ancak unutulmaması gereken bir nokta var kemik sistemimiz. Örneğin bazı kadınların bel bölgesi ne yaparsa yapsın bir türlü ince görülmez. Aslında bel bölgesinde fazlalık olan yağların tamamı gitmiştir ama kemik yapısı sebebi ile beli her halukarda kalın görülür. Bunun için tabi ki yapabileceğimiz bir şey yok. Ama yağlanmaya bağlı bölgesel sorunlar için bir kaç küçük hareketi düzenli olarak yaparak bu sorunu yok edebiliriz.
bolgeselzayiflama
Bel bölgesi zayıflatmak için size tavsiyem her gün ama her gün evlerimizde pas pas yaptığımız vileda saplarını paspasından sökün ve omuzlarınıza koyup, korkuluk görüntüsündeki gibi kollarınızı sopaya takın. Bu şekilde günde bir kaç defa her defasında 15 saymak üzere sopa omuzlarınızda elleriniz sopaya asılmış halde bacaklarınız omuz hizasında açık şekilde sağa sola dönün. Bu hareket tamamen bel inceltici mucize bir harekettir.
Göbek eritmek için daha doğrusu göbek sıkılaştırmak için gün içinde yürürken, otururken, uzanırken, bir iş ile uğraşırken aklınıza her geldiğininde karnınızı sıkıca içeri çekin ve içinizden 10 a kadar sayıp göbeğinizi bırakın. Bu çok basit işlem son derece etkili ve dümdüz bir göbeğe ulaşmak için en rahat yöntemdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica