enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler için siyah nokta maskesi

Erkekler için siyah nokta maskesi
A+
A-

Cilt bakımı sadece kadınlar için değil, erkekler içinde dikkat edilmesi gereken bir detay. Cilt maskeleri çok başarılı sonuçlar verir, ancak doğru cilt maskesini doğru cilde uygulamak şartı ile. Siyah noktaları olan erkekler için çok başarılı sonuçlar veren bir cilt maskesi önereceğiz. Erkeklerin cilt kalınlıkları, cilt yapıları kadınlara göre daha farklı olduğu için kadınlarda işe yaran cilt bakım maskeleri erkeklerin cildinde yeterli olmayabiliyor.
erkek-cilt-bakimi
Öncelikle büyük markete gidiyorsunuz ve bir miktar ister kutu ile ister kilo ile esmer şeker alıyorsunuz. İhtiyacınız olan ikinci ürün ise yumurta akı. Bir kasenin içine bir yumurtanın akını döküyorsunuz ve içine macun kadar olacak kıvama gelecek kadar esmer toz şeker döküyorsunuz. Ortalama bir yumurta akına 1-2 çay kaşığı yetiyor. Hemen bir çırpı karıştırıyorsunuz ve elde ettiğiniz peeling karışımını yıkanmış ve kurulanmış bir cilde sürün ve parmak uçlarınızla çok bastırmadan yüzünüze masaj yaparak siyah noktaları esmer şeker yumurta akı karışımıyla ovuyorsunuz ve ardından 5 dk bekletip ılık su ile yıkıyorsunuz.
Hafta bir defa yapacağınız bu uygulama ile var olan siyah noktaları yok ediyorsunuz ve siyah nokta oluşumunu engellemiş oluyorsunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica