Kadın.Net

Erkekler kadınlarda neye dikkat eder

Erkekler kadınlarda neye dikkat eder

Erkekler her ne kadar tutarsız tavırlar sergileselerde, genel de bir çok erkeğin ortak noktada buluştukları, bazı detaylar vardır. Çoğu erkeğin ilk bakış da bir kadın dikkat edeceği noktalara değinecek olursak.
Erkekler, uzun ve canlı sağlıklı saçlara dikkat ederler. Saçlarınızı her zaman temiz ve bakımlı olmasına dikkat edin. Saçlarınızı savurduğunuzda mis gibi şampuan kokusu olmasına özen gösterin.
Duruş şeklinize dikkat edin. Kambur bir oturuş veya yürüyüş, ayaklarınızın içe bakarak durması gibi duruş bozuklukları ne kadar güzel giyinirseniz giyinin, ne kadar bakımlı olmaya çalışırsanız çalışın bütün güzelliğinizi engeller.
Arkadaş çevreniz karşınızdaki erkeğin en çok dikkat ettiği noktalardan biridir. Patavatsız konuşan, toplumda yer edinememiş, çok ve boş konuşan arkadaş çevreniz karşınızdaki erkeğe sizi itici gösterebilir.
erkekler
Bir çok erkek, çok iyi dans eden kadınlara hayranlık duyar. Hangi dans olduğu çok önemli olmamakla birlikte beden dilinizi en iyi kullanabileceğiniz detay olan dans, sizin için mutlaka ilk planlarda olmalı.
Dağınık giyim tarzı, dağınık bir çanta kullanımından uzak durun. Erkekler kadınlarda giyinmeyi bilen, kendine yakışan kıyafetleri seçebilen, darmadağın olmayan, tertipli kadınlardan hoşlanırlar.
Aşırı makyajdan kaçının. Erkekler her ne kadar bakımlı kadınlardan hoşlansalarda, yakın mesafede makyajı akmış veya çok fazla makyaj yapmış kalın fondotenler kullanmış kadınlardan hoşlanmazlar.
Kullanacağınız parfüm mutlaka sizin ten renginize göre olmalıdır. Esmer kadınların ve sarısın kadınların aynı parfümü kullanması mümkün değildir. Zira her parfüm her tende farklı koku dağıtır. Erkeklerde ağır parfüm kokan, keskin bir koku içinde boğulan kadınlar yerine temiz ve hafif parfüm kokusu saçan kadınlardan hoşlanırlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica