enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Teknoloji İlişkinize Zarar Verebilir!

Teknoloji İlişkinize Zarar Verebilir!
A+
A-

Teknoloji İlişkinize Zarar Verebilir
Teknolojini gelişmesini ilk başlarda güzel bir durum olarak değerlendirsek de aslında ilişkiler için o kadarda iyi değildir teknoloji. Aileler arasında kopmalara neden olan teknoloji yerinde kullanılmadığı sürece büyük sorunlara ve ayrılıklara neden olmaktadır. Düşünüldüğü zaman teknolojinin özellikle aşk ilişkileri için iyi olduğu düşünülür ancak araştırmalara göre teknolojinin fazla olması ilişkilerin kopmasında ki büyük etkendir.
Teknoloji hayatımıza kolaylık sağlasa da aslında ilişkilerimizin azalmasına büyük etki etmektedir. Düşünsenize eskiden bayramlarda gidip el öpmek hediyeler almak varken şimdilerde sadece telefonla arayıp konuşmak hatta mesaj atmak bile yeterli görünmektedir. İnsanların birbirleriyle sohbetleri görüşmeleri azaldıkça bağları da kopmaya yüz tuttu.
Kimisine göre bu çok güzel bir şey. Düşünsenize kilometrelerce uzaktaki ailenize kolaylıkla ulaşıp iletişim kurabiliyorsunuz. Ancak kimilerine göre ise çok kötü bir durum. Oturup sohbet etmenin yüz yüze gelmenin yerini artık netten görüntülü konuşmalar aldı. Bunun doğruluğu ve güzelliği kişilere göre tartışılır bir durumdur. Tek tuşla hayatınızı kolaylaştırdığınız gibi alt üst edebilirsiniz.
Çiftleri ele almak gerekirse. Düşünün ki sevgilinizle uzaktasınız ve teknoloji çok iyi sizin için ancak öyle durumlar var ki bir birlerini görebilecekleri imkanı varken sadece telefonla konuşmak yetiyor kendilerine. Hatta daha abartıp aynı ev içerisinde bile iletişim kopukluğundan dolayı mesaj atarak konuşmak gibi bir hataya düşen insanlar oluyor.
Eğer sağlam ve ciddi güzel bir gelecek düşünüyorsanız teknolojiyi hayatınızın her anına sokmayın ve mesafenizi iyi bilin. Teknolojinin her gün bir adım daha gelişmesi bir çok yönden güzel olabilir ancak ilişkiniz açısından son olabilir. Bunun için dikkatli davranmanız gerekiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica