enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Tatilde Neden Kavga Çıkar?

Tatilde Neden Kavga Çıkar?
A+
A-

Tatilde Neden Kavga Çıkar
Genellikle çiftler stresten ve sorunlardan uzak birkaç gün yaşamak için tatile çıkmayı tercih ederler. Her şeyin yolunda gideceği kavga ve tartışmaların olmadığı bir tatil geçirmeyi hayal ederler. Ancak yolunda gitmeyen şeyler olur ve tatilde kavgalar yaşanır. Peki bu kavgaların sebebi nedir? Neden tatillerde kavgalar yaşanır?
Çiftler arasında her zaman yaşanan sorunlar tatilde de yaşanır. İlk yaşanan sorun her zaman geç kalmaktan yaşanır. Uçağınızın kalkmasına çok az zaman kalıştır ancak siz hala yollardasınızdır. Uçağa yetişememe durumunuz olabilir. Genelde kadınların geç hazırlanmalarından ya da erkeklerin acele ettirmelerinden dolayı bir şeyler unuttukları için tekrar geri dönmek zorunda kalmaları vs.. sebeplerden dolayı geç kalındığında kavgaya davetiye yollanmış oluyor.
Erkeklerin tatil için götürecekleri şeyler çok az ve nettir. Ancak kadınların ne götüreceğini bilmemeleri ve bu yüzden eline her geleni valize koymaları erkekler tarafından her zaman sorun olarak görülür. O kadar eşyanın gereksiz yere taşınmasından sürekli şikayet eden erkekler söyledikleri zaman karşılıklı kavgalar yaşanmaktadır.
Kadınların geç hazırlanmalarının burada da devam etmesi yine kavga çıkaran sorunlardan birisidir. Havuza çıkmak için bile uzun uzun hazırlanan kadınlar erkeklerin bekleme sınırlarını aşıp tahammül edememelerine neden olmaktadır. Bu yüzden fazla uzun uzun hazırlanmanıza gerek yok. Sizi seven insan zaten her halinizle yanınızda olmayı kabul etmiştir.
Tatilden önce ve tatil sırasında çok fazla harcama yapan kadınlar erkekleri çıldırtırlar. Zaten tatil için bir çok masraf yapan erkek birde ufak tefek gereksiz şeylere para harcamaktan sıkılmış ve artık patlama noktasına gelmiştir.
Kıskançlık tatillerde hat safhadadır. Kadınlar sürekli bir şüphe ve atakta bulunurlar. Eşlerinin ya da sevgililerinin sürekli başka kadınlara baktıklarını düşünürler. Bu yüzden de kıskançlık triplerine girerek sorun çıkarırlar. Ayrıca bir meselede erkeklerin tatil boyunca sevişmek ve birlikte olmak istemesine karşın kadınların sürekli dışarılarda olmak ve gezmez istemesi büyük sorun yaratmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica