Kadın.Net

Sevgilinizi Şaşırtmaya Ne Dersiniz?

Sevgilinizi Şaşırtmaya Ne Dersiniz?

Sevgilinizi Şaşırtmaya Ne Dersiniz
Kadınlar genellikle erkekleri şımarmasınlar diye övmezler, haklı çıkarmazlar ve çok sıklıkla güzel şeyler söylemezler. Ancak her kadın gibi erkeklerinde övülmek hoşuna gidecektir. Ona durduk yere övücü şeyler söyleyin şaşırtın. Bir anlık duyduğu sözlerle hem şaşıracaklar hem de size karşı bir kez daha ilgisi artacaktır. İşinde ne kadar başarılı olduğunu, sizi ne kadar mutlu ettiğini ve onu tanıdığınız için ne kadar şanslı bir insan olduğunuzu söylemek çok etkili olacaktır.
Sevgiliniz işten geldi ve yorgun, canı sıkkın, morali bozuk bir durumda. Sakın bu durumda ona ne oldu gibi sözlerle üstelemeyin. Tam tersi onu güldürecek ve ona günü unutturacak güzel şeyler anlatın. Hoşuna gidecek onu etkileyecek küçük el kol şakalaşmaları da yapabilirsiniz. Durduk yere gidip onu öpün ve sevdiğini söyleyin.
Sevgilinizin kimiz zaman sizin ilginize ihtiyacı olabilir. Sizin ellerinizden masaj yapmanız ona iyi gelebilir. Belki ona beklediği rahatı ve huzuru verebilir. Eğer sevgilinizle yakınlaşmayı, sevişmeyi de istiyorsanız bu güzel bir fırsattır. Sevgiliniz sizden istemeden ona masaj yapma teklifinde bulunun ve ona yumuşak ve okşayıcı bir şekilde masaj yapın. Arada bir öpücükle de taçlandırın ki yakınlaşma sağlansın ve sevgilinizin de size karşı isteği artsın.
Eğer sevgiliniz bekar evinde kalıyorsa tahmin edersiniz ki ev dağınık, biraz temizliğe ihtiyacı olan, bulaşıklar dağ gibi yığılmış bir halde olabilir. Sevgilinizden habersiz gidin ve onun evini temizleyin derleyip düzenleyin bir tane bulaşık bile kalmasın ortada. Güzel kokular sıkın, evin bir kaç köşesine küçük saksılar içerisinde çiçekler koyun, gömleklerini ütüleyin. Sevgiliniz bu manzara karşısında size karşı bir kez daha hayranlık hissedecektir.
 
 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica