enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sevgilinize Söylememeniz Gereken Sözler

Sevgilinize Söylememeniz Gereken Sözler
A+
A-

Sevgilinize Söylememeniz Gereken Sözler
Erkekler annelerine oldukça fazla düşkündürler. Kimi zaman gelir sevgililerinden bile ayrılırlar anneleri için. Kim ne yaparsa yapsın asla annesinin yerini tutmaz. Siz erkek arkadaşınızın annesini sevmiyor olabilirsiniz ancak sevgiliniz için çok değerli olan kişi için direk yüzüne anneni sevmiyorum demeniz ilişkinizi sona getirmiş olacaktır. Böyle bir durumu sizde olsanız hoş karşılamazsınız. Hele de erkekler kadar annelerine düşkün kimse yoktur. Siz anneni sevmiyorum dediğiniz zaman o erkek geleceği düşünerek size yol gösterecektir. Tek bir kelimeniz yüzünden ilişkiniz sona erebilir.
Kadınların sinir eden ancak erkekleri delirtmeye yeten bir davranıştır eski sevgilisiyle kıyaslanmak. Yaptığı her şeyde her davranışta eski sevgilinizle yeni sevgiliniz kıyaslamayın. Eski sevgili eski de kalmalı ve asla eski sevgiliniz hakkında iyi yada kötü bir yorum yapmamalısınız . Erkekler üzerine düşmeseler de sizin geçmişiniz aslında onları çok ilgilendirmektedir. Bir de siz böyle sürekli önüne çıkarırsanız eski sevgilinle aynı konuma yani sevgilinizin eski sevgilisi olarak kalabilirsiniz.
Çok güzel giden bir ilişkiyi sürekli evlilik düşünceleriyle bozabilirsiniz. Evet ilişkiniz çok güzeldir ve artık ciddi bir şeylerin olmasını istersiniz evlilik, çocuk vs.. ancak bu tarz düşüncelerinizi sevgilinizin söylemesini beklemeniz daha doğru olacaktır. Erkekler sürekli evlilikten bahsedip kendisini bunaltan ve sorumluluklar içine sokan kadınlarda uzak durmayı tercih ederler. Onlara göre her şeyin bir zamanı vardır ve evlilikte zamanı gelince konuşulup gerçekleştirilecektir.
Kendinizi başkalarıyla kıyaslayacak sorular sormaktan kaçının. Bu durum durduk yere ilişkinize zarar verecektir. Başkasıyla kendinizi kıyaslamanın bir anlamı yoktur. Sevgiliniz sizinleyse zaten size değer verip, beğenip, sevdiği için sizinledir. Başkaları hakkında ki düşünceleri sizi ilgilendirmemelidir. Emin olun ki siz sormadığınız zamanlarda hiçbir erkek kolay kolay başkası hakkında bir şeyler düşünmez.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica