enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sevgilimizden Neden Soğuruz?

Sevgilimizden Neden Soğuruz?
A+
A-

Sevgilimizden Neden Soğuruz
Her yönüyle giden bir ilişkimiz var ancak bir zaman sonra her şeyden soğuyoruz. İlişkimizden sevgilimizden vs.. peki bu kadar güzel giden ilişkide neden bir zaman sonra kopmalar ayrılıklar oluyor? Bu soğumaların nedeni ne?
İlişkileri bitiren en büyük sorunlardan birsidir yalan. Çoğu ilişkinin temellerini sarsan ve bitmesine neden olan bir meseledir. Ancak buna rağmen özellikle erkelerin vazgeçemediği bir şeydir yalan. Eğer sevgilinizin ya da eşinizin yalan söylediğini öğrendiyseniz ya da düşünüyorsanız bu sizin aranızda büyük soğuklukların girmesine neden olacaktır çünkü güven sorunu ortaya çıkacaktır.
Kıskanılmak kadın içinde erkek içinde hoşa giden bir durumdur. Her insan sevgilisi tarafından kıskanılmayı ister ve hoşuna gider. Kıskanıldığı zaman kendisini özel ve değerli hisseder. Ancak bazı kadınlar vardır ki kıskançlığa asla tahammül edemezler ve kıskançlık olduğu andan gözünü kırpmadan ilişkilerini bitirebilirler.
Kadınlar ve erkekler cinsellik konusunda farklı düşünürler. Kadınlara çok itici gelmektedir sürekli cinsellikten bahsetmek ancak erkekler bu muhabbetlere bayılırlar. Ancak erkeklerin dikkat etmesi gereken bir durum var ki oda her kadın cinselliği bu kadar çok konuşmayı sevmez ve sizden soğuyabilir.
Kadınlar için bakım çok önemlidir. Kendilerine ve sevgililerinin bakımına çok dikkat ederler. Ancak bazı erkeler vardır ki kendilerine hiç özen göstermez ve bakma. Ter kokusuyla kadınların yanına giderler. İlk başlarda ki kadar özenli ve düzenli giyinmezler vs.. bu tarz erkekler kadınları kendinden bu şekilde çok basit olarak soğutuyorlar.
Kadınlar için ilgi görmek çok önemlidir. Sevgililerine verdi değer ve ilginin karşılığını alamayan kadınlar gün geçtikçe sevgililerinden soğurlar. Bunun nedeni ise erkeler ilk başlarda elde tutabilmek için çok çaba ve özen gösterirlerken zamanla durgunlaşırlar. İlgiye alışan kadın ilgisiz kalınca bu sefer o kadını temelli kaybederler.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica