Kadın.Net

Koç Burcu Erkeği ve Aşk

Koç Burcu Erkeği ve Aşk

Bugün sizlere koç burcu erkeği hakkında bilgi sunuyoruz.  Öncelikle bir koçla beraberseniz şnatçı bir kişiliğe sahip olduğunu bilin. Şımartılmaktan çok hoşlanırlar. İlginizi üzerinden çekmeyin. Özgüveni yüksek olan koç erkeğine bir şey anlatmak istiyorsanız doğrudan söyleyin dolaylı yoldan ya da ima ile anlatmaya kalkmayın sizden uzaklaşmasına sebep olursunuz. Koç erkeği kendisi gibi kendine güveni tam olan kadınlardan hoşlanır. Ancak asla bir sülük gibi yapışmayın çünkü şımarık kadınlardan hoşlanmaz koç erkeği.
Koç Burcu Erkeği ve Aşk
İlişkikerinde ve sosyal hayatında lider olmayı seven koçlar aynı zamanda mizeah duygusu yüksek kişilerdir. İnatçı olduklarından hırçın ve kendisine direnen,  kendisiyle çatışan, tartışan kadınlardan hoşlanır. Dişilik yönü yüksek kadınlar onu daha çok cezbeder. Esmer ya da sarşın kadınlardan hoşlanan koçlar için bir bayadan bulunması en önemli özellik kadının baaştan ayağa dişiliğinin yüksek olması ve onu cezbetmesidir.  Koç erkeği kendine bakmayı sever, liderlik yönünden dolayı espirili ve sempatiktir. Ayrıca sevecen ve çocuksu bir yönü vardır.
Eğer bir koç erkeği ile evlenmeyi düşünüyorsanız onun çocuksu olduğunu unutmayın.  Çocuksu olmasının yanında eşlerine mükemmel de davranır. Koç erkeğinin yanında kendinizi adeta bir kraliçe gibi hissedersiniz. Koçlar, kendisine sadık kendisinden şüphelenmeyen ve bakımlı kadınlardan hoşlanır. Anaç ,otoriter ve bağımsızlığına düşkün kadınlar onun vazgeçilmezleri arasındadır. Eğer duygusal açıdan karmaşa yaşıyorsanız koç erkeğinden kesinlikle uzak durmalısınız. Çünkü o nettir ve kendisi gibi net ve ne istediğini bilen kadın sever.
Aslında koç erkeği bağlanmaktan çok hoşlanmaz. Eğer sevdiği kadın onu kendine bağlamaya çalışırsa uzaklaşmayı tercih eder. Onu kendi haline bırakmalısınız. Böylece onu daha kolay ve rahat elde etmiş olursunuz. Aşırı sahiplenen, şüpheci ve onu bir dedektif gibi takip eden kadınlardan pek hoşlanmaz.
Aslında koç erkeği deyim yerindeyse kadın ruhundan çok anlamaz. Ancak yumuşak ve sevecen bir sevgili ya da eş tarafından eğitilirse duyarlı bir erkek olur. Duygularını dolandırmadan anlatmaya çalışır. Ondan çok fazla romantizm beklemeyin.O, direktir. Ancak şefkatinizle onu kendinize bağlayabilir,  sevecen  ve uysal bir hale getirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica