enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kaslı bir karın için öneriler

Kaslı bir karın için öneriler
A+
A-

Karın kası yapmak denince aklınıza ilk olarak mekik çekmek geliyor değil mi? Aslında bu ikinci aşama. Çünkü karın kası yapmak daha doğrusu zaten var olan karı kaslarını güçlendirip ön plana çıkarmak için ilk yapılması gereken su içmek.
Sabah uyandığınızda mutlaka ama mutlaka en az 1 bardak en fazla 2 su bardağı su içmelisiniz. Ama yavaş yavaş içmeniz gerekiyor. Örneğin bir su bardağı suyu dinlenerek 3 veya 4 yudumda bir kaç dakika içinde dinlenerek içmelisiniz. Bunun karın kası geliştirmede faydası dışında daha bir çok faydası var ancak biz bu yazımızda sadece karın kası için olan faydasından bahsedeceğiz.
karın kası
Sabah uyandınız ve bir su bardağı suyu içtiniz. Akabinde 1 saat sonra metabolizmanız normalde nerdeyse yüzde otuz daha fazla hızla çalışmaya başlıyor. Çünkü su vücuttaki kas hücrelerini geliştirir. Gün içinde de mutlaka en az 1,5 litre su tüketmeniz gerekiyor. 1 su bardağı suyunuzu içtiniz ve ardından kahvaltınızı yaptınız. Kahvaltı yapmanız da karın kaslarınızı güçlendirmek için en önemli ikinci adımdır. Çünkü yapılan araştırmalar sabah kahvaltısı yapmadan güne başlayan kişilerin göbeklerin sarktığını göstermiştir. Çünkü kahvaltı ile birlikte mide kasları çalışmaya başlar ve doğal olarak karın bölgenizde, göbek bölgenizde sarkma ihtimali azalır.
Aslında herkesin yapı olarak zaten mide kası vardır. Ama bazı insanların karın yağ tabakasını çok fazla olduğu için kaslar yağ tabakasının altında kaybolur. Söz konusu yağ tabakasından kurtulup, karın kaslarını ortaya çıkarmanız gerekir.
Özellikle sabahları içeceğiniz suyun soğuk su olması göbek yağlarının erimesi ve karın kaslarının çalışarak sıkılaşması için çok etkilidir. Gün içinde de hiç olmazsa sadece 10 adet mekik çekmeniz halinde sadece 1 haftada düz bir karın ve güçlü karın kasları elde etmeye başladığınızı görebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica