Kadın.Net

İştahınızı Kesin Ve Zayıflayın

İştahınızı Kesin Ve Zayıflayın

Ne kadar denediyseniz diyetlerinizle başa çıkamıyorsunuz ve faydasını göremiyorsunuz öyle mi? Peki bunun sebebi ne ve neden diyetlerinizde başarılı olamıyorsunuz? Uzmanlar bu konuda diyet yapan kadınlara şu şekilde açıklama yapmaktadır. Diyetlerinizin bir türlü fayda vermemesinin nedeni sizlerin iştahınızın sürekli açık olması ve nefsinizle baş edememenizdir. İştahınızı  kontrol edemediğiniz takdirde sürekli diyet bozmalar, aman bir kereden bir şey olmaz diyip ara atıştırmalar yapmalar vs.. durumlar meydana gelecektir. Peki iştahımı nasıl kontrol altında tutabilirim diyorsanız cevabı sizin için hazırladık.
Sürekli ve sürekli su için. Suyu asla bırakmayın. Tabiri yerindeyse çatlayana adar su için. Çünkü su sizde tokluk hissi uyandırıp yemek yeme hissinizi kesecektir. Su burada siz iki alternatif sağlayacaktır. Birinci tokluk hissi uyandıracak ve yeme istediğiniz yok olacak, ikincisi ise bununla beraber zaten zayıflamanıza büyük yardımı olacak bir etkendir. Unutmayın diyette ilk ve tek önemli madde sudur.
İştahınızı Kesin Ve Zayıflayın
Belirli saatlerde belirli miktarlarda yemek yeme ile belirtilir diyet zamanları. Ancak bunun yanlış bir uygulama olduğu da çok bariz bellidir. Uzmanların genel önerisi diyetlerde her zaman azar azar ama sık sık yenilen yemeklerdir. Bu sürekli yemek yeme sizi artık bıktıracaktır ve iştahınızı kesecektir. Buda sizin zayıflamanıza yardım edecektir.
Zayıflamak için önemli bir diğer madde de kişinin hareket halidir. Bol bol spor yapın ve hareket halinde olun. Zamanla sporunuzun egzersizleri ne kadar ağırlaşırsa o sizi yorar ve yemek yeme isteğini keser. Egzersiz ne kadar artarsa kalori yakımı da artar. Kalori yakımı, hareketle yorulma, iştahın kesilmesi vs.. tüm bunlar bir araya gelince de zayıflamanız için hiçbir engel kalmaz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica