enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Hızlı Şekilde Kilo Verin

Hızlı Şekilde Kilo Verin
A+
A-

Herkesin zayıflamak için takip ettiği bir diyet, rejim ya da spor çizelgesi vardır elbette. Ancak bunların hepsine son verin artık. Kendinizi yormayan sıkmadan kilo vermeye ne dersiniz. Size önereceğimiz pratik yöntemleri denemeniz zayıflamanıza yardımcı olacaktır ve sizi de büyük bir yükten kurtaracaktır.
Artık araba kullanmayın. Market, bakkal, evinize yakın komşu ve ya akraba her kim varsa yürüyün ona. Hareketsiz kalmak ne kadar rejim yaparsanız yapın kilo verdirmez size. Öncelikle hareket alanınızı genişletin. Belki size küçük bir ayrıntı gibi gelebilir bu ancak gözden kaçan büyük bir ayrıntıdır bu aslında. Ne kadar ok hareket ederseniz o kadar çok pratik ve atik olursunuz. Buda kilo vermenize yardımcı olur.
Hızlı Şekilde Kilo Verin
Su içmekten kesinlikle vazgeçmeyin ve su içmek için susamayı da beklemeyin. Su vücuda zayıflama konusunda en çok yardım eden maddelerden birisidir. Ne kadar bol su içerseniz vücut zayıflamak için kendini o kadar hazır hissetmiş olur. Çok su içmek vücut fonksiyonlarının daha çok çalışmasını sağlar.
Kilo almanız için faydalı ama sizin sağlığınız için zararlı olan bir maddede şekerli yiyecekler. Şeker, çikolata  ve yağlı yiyeceklerden elinizden geldiği kadar uzak durmaya çalışın. Bu tür yiyecekler kilo yapan ve hızlı kilo aldıran besinlerdir. Eğer kilo vermek istiyorsanız daha doğrusu sağlıklı kilo vermek istiyorsanız ama tatlıdan da uzak duramıyorsanız elma, muz tarzı hem sağlıklı hem de tatlı ihtiyacınızı karşılayan yiyecekler yiyin.
Bir pratik yemek maddesi de ne yediğinizi bilmektir. Sabahtan başlayıp bu hafif, şu hafif diyerek her önünüze geleni yemeyin. Yazdıklarınızın bir listesini tutun ve ne kadar yediğinizi görün. Emin olun ki o liste elinizde olduktan sonra yedikleriniz gözünüze çok gelecek ve daha dikkatli davranacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica