enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Hareket Lazım!

Hareket Lazım!

Birbirlerini aldatan çiftlerin son dönemde oldukça arttığı ve hatta kadınların aldatlamaları erkeklerle aynı oranda olmakta. Eşlerin öncelikle birbirlerine aynı heyecanı duyması için daha hareketli vakitler geçirmek için özen göstermelidirler.
Uzun soluklu ilişkilerde cinselliğin yaşanması oldukça az olmaktadır. Uzun ve monoton geçen ilişkilerde isteksizlik çok sık rastlanan sorunlardandır. Bu konuda bir çok araştırma ekibi hızla çalışmalar yaparak uzun süren evliliklerde ateşi yükseltmenin yollarını araştırdı.
Avrupa Cinsellik Federasyonu kongresinde bu konuda çiftlere yardımcı olacak konular sundu.
Cinsel Hareket
Yapılan çalışmalarda çiftlerin kişisel geçmişleri, finansal zorluklar, eşe duyulmayan güven, sürekli çatışmalar yaşanması, yoğun iş temposu gibi etkiler uzun süreli ilişkiler de cinsel istekte azalmaları göstermektedir.
Bunun yanısıra ilişkilerinde eğlenceli olup birbirlerine zaman ayıran ve küçük oyunlarla her zaman keşif içinde olan çiftlerin cinsel birleşme süreli kısa olsa bile aldıkları zevk gittikçe artmakta ve mutlulukları her zaman en üst düzeyde olmaktadır.
Uzun süreli ilişki yaşayan çiftlerde cinsellikte sorun yaşıyor ise mutlaka eşiyle iletişim kurmalı ve karşılıklı konuşarak çiftler sorunlarını çözme yoluna gitmelidirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica