enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Hangi Burcun Erkeğine Nasıl Davranmalı?

Hangi Burcun Erkeğine Nasıl Davranmalı?

Erkekler kadınların anlaşılmaz olduğunu söyler. Halbuki anlaşılmaz olan onlar! Sadece farkında değiller. Konuşmak istediğinde susarlar, kendini anlattığında tam tersini yaparlar. Biz onlara kendimizi anlatmaya çalıştıkça onlar daha bir saçmalar. Elbette erkeklerin hepsi bir değil. Mesela kimi aslan. Ona yanlışını göstermek ne mümkün, kimisi ise koç. Lider olduğunu sanır; ama sürüne lider olsan kaç yazar, anlatamazsın. Burçlara Göre Erkekler ele alındığında;

Burçlara Göre Erkekler

Gelin erkekleri bir de burçlarına göre sınıflandıralım. Bu sayede hangi burcun erkeğine nasıl davranılmalı, yontmaya nereden başlanmalı anlayalım.
Hangi Burcun Erkeğine Nasıl Davranmalı?

Koç’um Benim Erkeği

Ateş grubunun lider özellikli bu burcuna mensup erkeklerine ne yapması gerektiğini söylemeyin sakın. Kendinden yardım isteyin sıklıkla, ona ne kadar güçlü olduğunu hissettirin. Koç burcu, kadının güçlüsüne hayranlık duysa da pek anlaşamaz. Güç savaşına girmekten hoşlanmaz. Narin; ama gururlu kadınları sever. Karakteri güçlü olsun; ama bana eğilsin der. Yani tipik erkektir koç ve en iyi burç erkeği diyebiliriz. En moderni bile ataerkil anlayıştan kopamaz. Bir koç erkeğine istediğinizi yaptırtmak için en iyi yöntem buna ne kadar ihtiyacınız olduğunu hissettirmektir.

Matador Boğası Erkeği

Koç nasıl kadınlığı seviyorsa boğa o kadar anaçlığı sever. Kadın erkek ilişkilerinde gelenekçidir ve sahiplenmeyi bazen abartır. Boğa burcundan bir erkeğe istediğini yaptırmanın en iyi zamanı onun kollarınıza sığındığı andır. Başkalarının yanında ona yapması için bir şey söylemeyin. Sessiz kalır; ama içindeki boğa uyanır. Anaçlığınızı kullanın. Ama çocukla konuşur gibi saçmalamak yerine mantığına hitap edecek ifadeler kullanmanız iyi olur.

Adı Çıkmış İkizler Burcu Erkeği

Her burç kadar dengesizdir ama İkizler burcu daha bir uçlarda gelir gider. Duygu durum değişimlerine hazır olun desekte pek mümkün olmaz. İkizler erkeğine doğru yaklaşmak için onu önce dinlemeniz gerekir. Zaten konuşmayı sever. Siz sadece kelimelerinden o anki durumunu okuyup ona göre davranmayı başarırsanız ikizleri avucunuza alırsınız. Tabi avucunuzda olduğunu asla ona hissettirmeyin. Etrafında görünmez bir kafes olduğunu düşünürse onu tutamazsınız. Kendi haline bırakırsanız mutlu olur sizi de sizi mutlu eder. Ve sağlıklı bir ilişkiye kavuşabilirsiniz.
burçlara göre erkekler

Kabuğunda Saklı Yengeç Erkeği

Onu kabuğundan çıkarmak için dürüst ve sabırlı olun. Kıskacına yakalanmamak için ise istikrarlı olmaya özen gösterin. Güveni zor kazanılan bu burç, az ama öz insanı sever ve güvenir. Alfa burçlar erkeği değildir; ama sulu göz veya melankolik olduğunu da zannetmeyin. Duygusal anlamda paylaşımcı olursanız, ona her zaman destek olduğunuzu gösterirseniz, hatta bazen öncü olursanız onu bir ömürlük kazanırsınız.

Aslan Parçası Erkeği

Bu erkeğe nasıl yaklaşırım diyorsanız cevap basit; övün, övün, övün. Yapmacık bile olsa övgüye hayır diyemeyen bu erkeğe bir şeyi yaptırmanın en kolay yolu; sen aslansın, yaparsın demek. Başkalarının yanında sizin için yaptıklarını överseniz daha fazla övgü için size daha fazlasını verecektir.

Parıldayan Başak Erkeği

Onu etkilemenin yolu; güçlü, azimli ve kendine hakim bir kadın olmaktan geçer. Aşırı romantizm ve narin hareketlerden kaçının derim. Ona istediğinizi en iyi, akıcı bir sohbet esnasında kabul ettirebilirsiniz. Dinleyen ve akılcı konuşan kadını sever. O sohbet anında aklınıza gelmiş gibi sunacağınız fikri anında kabul edecektir.

Az Tartan Terazi Erkeği

Güç ve adalet duygusuna önem veren terazi erkeği, kendisi çelişkiye düştüğünde güç bulacağı bir kadını ister yanında. Bakımlı olmaya ve güzel şeylere önem verir. Estetik algısı gelişmiştir ve bu konudaki kıskançlıkları bayağı bulur. Onun bir kadınla flört ettiğini görürseniz şaşırmayın, oraya gidip onun sahibi olduğunu karşıdaki kadına hissettirin ve onu kaçırın. Eğer yapamazsanız veya işi kıskançlık kavgalarına dönüştürürseniz erkeğinizi kaybedersiniz.

Kanı Kaynar Akrep Erkeği

Akrep erkeğinin libidosuna değinmeye gerek yok. Ona yaklaşımınız dişi olmalı. Çöpleri atması için bile onu ikna etmenin yolu kulağı okşayan bir sesten geçiyor. Çok basite indirgemek istemezdik; ama bu erkeğe yaklaşımda en kestirme sonuç bu.

Yay gibi Germe Erkeği

Sabırsız, kısıtlanamaz, kuralsız bir erkektir. Eğlence adamıdır; ama bazen de adı gibi gergindir. Yay burcuna kurallarla yaklaşmayın derim. Direktif verirseniz asla istediğinizi elde edemezsiniz. Eğlenceli yaklaşın. Ciddi konularda hatta cinsellikte bile eğlenceli bir üslubu benimseyin. İmalı veya kinayeli laflara başvurmayın anlamazlar. Açık ve net ifade edin kendinizi. Fikirleri tartışın; ama kavga etmeyin. Bir de kıskançlık sakın diyim yapmayın.

Ciddiyet Sahibi Oğlaklar

Azimli ve çalışkan oğlak burcu erkekleri genelde ciddi ve kuralcı mizaçları ile tanınırlar. Ama kendilerine uygulanan kuralları zor benimserler. Kendi kafalarındaki doğrulardan onları ayırmak zordur. İçe dönük yapıları yüzünden hoşlarına gitmeyen konuda size duvar olurlar. Ağızlarını açmaz kendi kafalarında konuşur, sonra da siz farkında bile değilken sizi küsmüş olurlar. Onlar dağa küsen tavşanlardır; ama dağın haberi hiç olmaz çünkü söylemezler. Onu çözmenin tek yolu içindeki çocuğa ulaşmaktır.

Yarısı Dolu Kova Erkeği

Aşk değil, dostluk adamıdır. Hangi burç nasıl aşık olur derseniz, kovalar aşık olmaz. Duygusuz diyemeyiz; ama romantizm onun için anlamsızdır. Klasik anlayıştaki flörtler ona göre değildir. Kısıtlamalara ise gelemez. Sohbeti dolu doludur; ama duygularınızı açtığınızda uzaylı rolü yapabilir. gereksiz tartışmalar ve uzatılan konular onu sizden ummadığınız hızda kaçırır. Bugün geçsin haftaya açarım tekrar konuyu derseniz, bir hafta sonra yine kaçar. Uyanıklık yapmaya kalkmayın; çünkü onunki düz mantıktır. İyimser yapıdadır ve yaşama karşı sevgi doludur. Bu yüzden farklılıklar onun için sorun değildir. Siz ederseniz de buna saygı duyar, gider.

Fanusta Balık Erkeği

Ona duygusal yaklaşın işte. Duyguları konuşun, iyimser ve gönlü açık olun. Kızgın olsanız bile sert tavırlı olmayın. Öfkeden patlayan bir kadından çok, kırılmış bir kadın olarak çıkın karşısına. Asla tamamen açık olmasını beklemeyin, sessizliğini fırsat bilip üzerine gitmeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica