Kadın.Net

Burcunuza Göre Ayakkabı Seçimi

Burcunuza Göre Ayakkabı Seçimi

Günümüzde ayakkabı kişilik özellikleri hakkında karşı tarafa ip uçları verir. Bu ip uçları ile karşımızdaki kişinin nasıl bir karaktere sahip olduğu hakkında çıkarımlar yapılır. Bu çıkarımların doğruluğu burçlar ile yakından ilişkili olarak bahsedilir. Burçlar, kişinin doğum anına, saatine, gününe ve ayına göre şekillenen bir haritadır. Ayın belli günlerinde ve aralığında doğan kişilerin benzer kişilik özellikleri taşıdığı gözlemlenmiş ve bunun sonucunda bir tümevarım yaratılmıştır. Burcunuza göre ayakkabı seçimi ile kişiler arasında benzerlik göstermektedir.

Burçlara Göre Ayakkabı Seçimi

Koç Burcu Ayakkabı Seçimi

Koç burçları hareketli yerinde duramayan, sınırsız enerjilerine uygun ayakkabı seçimini yapmakta olsalar da vazgeçemedikleri topuklu ayakkabı aşıkları diyebiliriz. Topuklu ayakkabılar ayaklarında saatlerce koşturan birileri varsa onlar koç burcudur.

Burcunuza Göre Ayakkabı Seçimi

Boğa Burcu Ayakkabı Seçimi

Gündüz- gece topuklu ayakkabıdan yana tercihlerini kullanılırlar. Gündüz daha rahat yürüyecekleri kalın topuklar tercih edilirken, akşam ise şık duran daha ince topuklar vazgeçilmezleridir.

İkizler Burcu Ayakkabı Seçimi

İkizler burcu ayakkabı seçiminde de bu rahatlıklarından ödün vermeyi pek sevmezler. Rahat tercihlerini spor ayakkabılardan yana kullanmayı severler.

Yengeç Burcu Ayakkabı Seçimi

Zarif olmayı ilke haline getiren yengeç burçları açık renk ve şık ayakkabıları ile tanıyabilirsiniz.

Aslan Burcu Ayakkabı Seçimi

Siyah ve kırmızı rugan seçimleri ile ben buradayım diyen aslan burçları özellikler yaz aylarında gözünüzü dolduracaktır.

Başak Burcu Ayakkabı Seçimi

Temiz olmaları ile tanınan başak burçlarının genel olarak bir ayakkabı kriteri yoktur diyebiliriz. Onlar için en temel prensip rahat ve her zaman temiz görünen ayakkabılardır.

Terazi Burcu Ayakkabı Seçimi

Terazi burçları sosyal olarak tanınan burç olmalarının vermiş olduğu etki ile birlikte farklı olup dikkat çekmeyi seven burçtur. Nerde farklı renk ve çeşit ayakkabı var ise o terazi burcunun hareketli yaşamının bir göstergesidir.

Akrep Burcu Ayakkabı Seçimi

Ayakkabılara aşık olan akrep burçları hem şık hem spor tercihlere sahiptir. Rahat ayakkabı koleksiyonları vardır. Ayakkabı seçimleri ile saç modelleri birebir uyumludurlar.

Yay Burcu Ayakkabı Seçimi

Yay burçları salaş ve şık olmayı severler. Bunu nasıl mı yaparlar derseniz dolgu topuklu ayakkabılar bu burç için üretilmiştir diyebiliriz. Hatta giyim tarzı kadın olarak seçtikleri ayakkabılara göre şekillenmektedir.

En güzel ayakkabı seçen burç

Oğlak Burcu Ayakkabı Seçimi

Modern ama rahat tercihleri ile bilinen oğlaklar topuklu ayakkabı yeri geldiğinde modaya uygun tercih ederler. Günlük hayatlarında klasik ama şık denilen rugan onlar için vazgeçilmezdir.

Kova Burcu Ayakkabı Seçimi

Detay var ise kova burçları oradadır özelliği ayakkabı tercihinde de gözükmektedir.

Balık Burcu Ayakkabı Seçimi

Duygusallıklarını içlerine atarak gizemli görünen balık burçları ayakkabı seçimlerinde de bu özelliklerini göstermektedir. Spor ama şık dediğimiz ayakkabılar balık burçları için vazgeçilmezdir.

Burçlara göre ayakkabı seçiminizi daha detaylı olarak öğrenmek için youtube üzerinden yayın yapan youtuberların videolarını izleyebilir ve konu hakkında detaylı blok yazıları okuyabilirsiniz.

0/5 (0 Reviews)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica