enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Gözünden Kadınlar!

Erkeklerin Gözünden Kadınlar!

Bizim dikkat etmediğimiz ama erkeklerin önemsediği konular vardır. Bunlar erkekleri elde tutmanın yollarıdır. Sadece aklını kullanmak ve doğru yerde doğru adımı atmak gerekiyor. Erkekler yapıları gereği çok bağlı bir o kadar da özgürlüğü seven insanlardır. Sizi aramaması yada sizin onunla ilgilendiğiniz kadar sizinle ilgilenmemesi sizi sevmediği anlamına gelmez aksine sizin onu sevdiğinizden daha çok sizi seviyor olabilir. Bunun için yapmanın gerekler çok basit.
Genel bir laf vardır kadınlar espri yapan erkekleri sever. Aynı şekilde erkeklerde espriden anlayan ve güler yüzlü kadınlardan hoşlanırlar. Onlar yanındaki insanın mutlu ve güler yüzlü olmasını kendisini de mutlu etmesini isterler. Kendileri bile gerginliklerini yalnız kaldıkları zaman ve ya arkadaş ortamlarında gülerek eğlenerek atıyorlarken aynı şekilde eğlenceli olan kadınlar da onları etkiliyor.
Erkekler karşılarında ne dediğini bilen ve kararlı olan kadınları isterler. Bir noktada yönetilmek isterler. Bunun için ise yapmanız gerek şey onun karşısında kararsız olup ortamı bozmamaktır. Size soru sorduğunda düşüncenizi hemen söyleyin ki o da bu kararsızlıktan bunalmasın ve size bağlılığı azalmasın.
Erkeklerin Gözünden Kadınlar
Erkeklere fazla yüklenmemek lazım onlar kadınlar gibi sıkıya yönetilmeye her Dakka sorgulanmaya gelemezler. Siz her Dakka arasın, ilgilensin, hep sizinle vakit geçirsin isteyebilirsiniz ancak erkekler böyle değiller. Onlar yeri gelince arkadaşlarıyla rahat hesapsız takılmak isterler. Sizin her dakika onu aramanızdan rahatsızlık duyabilirler. Ve sıkıya geldiğini düşünürse elinizden kayıp gidebilir. O sizsiz eğlencenin yaşamın tadını çıkarıyorsa sizde bunu deneyebilirsiniz.
Zaman değiştikçe bakış açıları da değişiyor. Artık erkekler yanlarında rahat ve çekingen olmayan insanları istiyorlar. Özgüven ve karakter sahibi olmak erkeği en derinden etkiliyor. Yeni tanıştığınız bu erkekle bazen konuşacak bir şeyler bulamayabilirsiniz, bu çok normal. Böylesi anlarda sanki özgüveniniz azalmış gibi hissetmeyin. Saçma olmadıkça popüler mevzulardan bahsedebilirsiniz. Yeter ki sizi konuşmayı sevmeyen, utangaç, kendine güvenmeyen biri olarak görmesin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica