Kadın.Net

Eski Sevgilinin Resimleri

Eski Sevgilinin Resimleri

Günümüz gençleri arasında sorun yaşanan ve çözülemeyen bir sorun daha var. Oda çok sevgililik. Eski sevgilileri çok olan kişiler arasında özellikle çok sık sorsunlar yaşanmaktadır.
Onu benden daha çok seviyorsun, hala onu unutamadın gibi yaşanan sorunlar ve tartışmalar yaşanmaktadır. Hele ki eski sevgilinin resmi saklanıyorsa bu sorun hiç çözülemiyor.
Araştırmalara göre kişiler yani kadınlar ve erkekler eski sevgililerinin resimlerini saklıyorlar. Bu oran tabi ki kadınlara göre erkeklerde daha fazla. Yapılan araştırma sonuçlarına göre erkeklerin yüzde 56’sı eski aşklarının fotoğrafını saklarken daha duygusal olan kadınlarda bu oran yüzde 61’e çıkıyor.
Ancak erkekler, eski aşklarına daha bağlı. Erkeklerin yüzde 12’si hala eski aşkları için bir şeyler hissederken, kadınların sadece yüzde 5’i bu duygulara sahip.
Eski Sevgilinin Resimleri
Geçmişi hatırlamak iyi veya kötü olan bütün duyguları açığa çıkarmada yardımcı oluyor. Bunun için en önemli etken ise çoğu zaman resimlerdir. Resim saklamak tabi ki eski sevgiliye karşı hala yoğun duygular yaşandığını göstermiyor ama az da olsa onlara karşı yenileriyle bir kıyaslama oluyor.
Mesela erkekler hemen hemen her çıktığı kişiyle çektirdiği fotoğraflarını gizliyor. Aslında gizlemem sebebi ise yeni neslin aşırı kıskançlık ve kabullenememe duygusundan meydana geliyor.
Bu düşünceyi yaratan ise aslında eski sevgiliye duyulan özlem, güzel günler, istenmeyen sebepten ayrılıksa hala ona verilen önemden kaynaklanıyor. Haklı olarak yeni sevgilinin de bunları kabullenmesi kolay değil. Bundan kaynaklı olarak da yapılacak tek şey resimleri gizlemek oluyor taraflar arasında

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica